اخبار ویژه
تبلیغات

محمدعلی افشانی امروز از «بهشت» می‌رود

محمدعلی افشانی امروز از «بهشت» می‌رود

مشاور پارلمانی شهردار تهران با بیان اینکه طبق قانون 26 آبان ماه باید بازنشستگان محل کار خود را ترک کنند، گفت:‌محمدعلی افشانی شهردار تهران امروز بهشت را ترک می‌کند. به گزارش راسخون به نقل از خبرگزاری فارس، داریوش قنبر با اشاره به قانون منع به کارگیری […]


محمدعلی افشانی امروز از «بهشت» می‌رودمشاور پارلمانی شهردار تهران با بیان اینکه طبق قانون 26 آبان ماه باید بازنشستگان محل کار خود را ترک کنند، گفت:‌محمدعلی افشانی شهردار تهران امروز بهشت را ترک می‌کند.

به گزارش راسخون به نقل از خبرگزاری فارس، داریوش قنبر با اشاره به قانون منع به کارگیری بازنشستگان گفت: شهردار تهران مشمول این قانون است و امروز شهرداری را ترک می‌کند.

وی ادامه داد:‌البته ابتدا اعلام کردند 26 آبان و بعد اعلام کردند تا 15 آذر افراد بازنشسته می‌توانند پست خود را ترک کنند.

مشاور پارلمانی شهردار تهران در پاسخ به این پرسش که زهرا نژاد‌بهرام عضو هیأت رئیسه شورای شهر اعلام کرده که امروز در صورتی که حکم حناچی امضا نشود سرپرست برای شهرداری تهران انتخاب می‌کنیم، گفت: دقیق نمی‌دانم در جریان نیستم اما اعلام شده بود افراد بازنشسته می‌توانند تا 15 آذر در سمت خود بمانند.

مشاور پارلمانی شهردار تهران ادامه داد:‌البته به نظر می‌رسد امروز حکم حناچی شهردار تهران امضا می‌شود و دیگر مشکل خاصی وجود ندارد.

 


مطالب مرتبط


طبق گزارش مواد مخدر و جرم سازمان ملل، 75 درصد تریاک کل جهان در ایران کشف می‌شود


زمین‌لرزه در مردهک کرمان/ اعزام تیم‌های ارزیاب به منطقه


تشدید باران و برف/ هوا سردتر می‌شود