اخبار ویژه
تبلیغات

تشرف بانوی مسیحی فلیپینی به اسلام

تشرف بانوی مسیحی فلیپینی به اسلام

 بانوی مسیحی «جسا کایراسنیزا» اهل کشور فیلیپین با حضور در دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان گلستان به دین اسلام مشرف شد. به گزارش راسخون به نقل از خبرگزاری مهر، بانوی مسیحی «جسا کایراسنیزا» اهل کشور فیلیپین صبح چهارشنبه با حضور در دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان […]


تشرف بانوی مسیحی فلیپینی به اسلام بانوی مسیحی «جسا کایراسنیزا» اهل کشور فیلیپین با حضور در دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان گلستان به دین اسلام مشرف شد.

به گزارش راسخون به نقل از خبرگزاری مهر، بانوی مسیحی «جسا کایراسنیزا» اهل کشور فیلیپین صبح چهارشنبه با حضور در دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان گلستان به دین اسلام مشرف شد.

وی در این مراسم گفت:پس از آشنایی با همسرم و زیارت حرم نورانی امام رضا (ع) احساس وصف ناشدنی و آرامش خاصی را در خودم دیدم و از اینرو تصمیم گرفتم که به دین اسلام مشرف شوم و یقین دارم این مسیر تازه ای را در زندگی ام رقم خواهد زد.

وی تصریح کرد: برآنم بیشتر در مورد اهل بیت(ع) و حضرت رضا(ع) شناخت پیدا کنم و آنها را الگو و پیشوای خود در زندگی قرار دهم و اعتقاداتم قوی‌تر شود.

در پایان این مراسم از سوی دفتر نماینده ولی فقیه دراستان وامام جمعه گرگان به این بانوی تازه مسلمان یک جلد قرآن کریم، و گواهی تشرف به اسلام اهدا شد.