اخبار ویژه
تبلیغات

بارش برف در هراز و فیروزکوه/در صورت امکان از سفرهای غیر ضروری خودداری کنید

بارش برف در هراز و فیروزکوه/در صورت امکان از سفرهای غیر ضروری خودداری کنید

رییس پلیس راه شرق استان تهران از تداوم بارش برف در محور هراز و فیروزکوه و بارش باران در محور امام رضا (ع) خبر داد و خواستار پرهیز از سفرهای غیر ضروری شد. به گزارش راسخون به نقل از خبرگزاری مهر؛ سرهنگ سیاوش محبی اظهار داشت: […]


بارش برف در هراز و فیروزکوه/در صورت امکان از سفرهای غیر ضروری خودداری کنیدرییس پلیس راه شرق استان تهران از تداوم بارش برف در محور هراز و فیروزکوه و بارش باران در محور امام رضا (ع) خبر داد و خواستار پرهیز از سفرهای غیر ضروری شد.

به گزارش راسخون به نقل از خبرگزاری مهر؛ سرهنگ سیاوش محبی اظهار داشت: از روز گذشته تاکنون شاهد بارش برف در محور هراز و فیروزکوه هستیم.

وی افزود: در محور پر تردد امام رضا(ع) نیز هم اکنون شاهد بارش باران و لغزندگی سطح جاده ها هستیم.

رییس پلیس راه شرق استان تهران از مه گرفتگی شدید در محورهای هراز و فیروزکوه خبر داد و افزود: لازم است، رانندگان در صورت ورود به محورهای کوهستانی و برف گیر از سالم بودن خودروی خود اطمینان حاصل کرده، مخزن بنزین را پر و تجهیزات زمستانی به همراه داشته باشند.

محبی همچنین از مسافران خواست، در صورت امکان از سفرهای غیر ضروری خودداری کنند و افزود: پلیس راه در حالت آماده باش قرار دارد و در طول مسیرهای شرق استان تهران در کنار هم وطنان است.

 


مطالب مرتبط


جزئیات اجرای حکم سلطان سکه منتشر شد


دستگیری ۱۳۰ نفر از دلالان ارز/ اجرای «طرح کاهش» به زودی در تهران


۲ ماه حبس و ۷۴ ضربه شلاق در انتظار متقاضیان عمل چشم گربه‌ای و گوش الاغی