اخبار ویژه
تبلیغات

مسحن اژه‎‌ای از صدور حکم محکومیت قطعی برای یک قاضی متخلف به اتهام اخذ رشوه خبر داد

مسحن اژه‎‌ای از صدور حکم محکومیت قطعی برای یک قاضی متخلف به اتهام اخذ رشوه خبر داد

سخنگوی قوه‌قضاییه از صدور حکم محکومیت قطعی برای یک قاضی متخلف به اتهام اخذ رشوه خبر داد و گفت: این فرد به ۱۰ سال حبس، ۷۵ ضربه شلاق و ۷ میلیارد جزای نقدی محکوم شده است. به گزارش  راسخون به نقلاز خبرگزاری تسنیم، محسنی‌اژه‌ای در ابتدای […]


مسحن اژه‎‌ای از صدور حکم محکومیت قطعی برای یک قاضی متخلف به اتهام اخذ رشوه خبر دادسخنگوی قوه‌قضاییه از صدور حکم محکومیت قطعی برای یک قاضی متخلف به اتهام اخذ رشوه خبر داد و گفت: این فرد به ۱۰ سال حبس، ۷۵ ضربه شلاق و ۷ میلیارد جزای نقدی محکوم شده است.

به گزارش  راسخون به نقلاز خبرگزاری تسنیم، محسنی‌اژه‌ای در ابتدای نشست خبری سخنگوی قوه‌قضاییه گفت: براساس قولی که داده بودیم مقرر شد با متخلفان در دستگاه قضایی هم با شدت بیشتر از جاهای دیگر برخورد کنیم. از این حدود 40 هزار قاضی و کارمندی که داریم و عمده آنها خدوم و رحمتکش هستند، بعضا بین آنها افراد متخلف انگشت‌شمار هم وجود دارد.

وی ادامه داد: دو قاضی که گزارش تخلف آنها رسیده و قطعی شده بود، درخواست تعلیق آنها ارسال شد و به دادسرا رفت. یک مورد هم قبلا به تجدیدنظر رفته بود، پس از قطعیت می‌توانم اعلام کنم. این فرد به نام حجت‌الله یازرلو به خاطر اخذ رشوه به 10 سال حبس، 75 ضربه شلاق و 7 میلیارد جزای نقدی محکوم شد. 


مطالب مرتبط


خودسوزی جوان ۲۰ ساله در مقابل وزارت کار


شهری که با تار عنکبوت پوشانده شده است + تصاویر


بیش از ۵ هزار خانواده زلزله‌زده همچنان در چادر و کانکس زندگی می‌کنند