اخبار ویژه
تبلیغات

غلامرضا محمدی به عنوان سرمربی تیم ملی کشتی آزاد انتخاب شد

غلامرضا محمدی به عنوان سرمربی تیم ملی کشتی آزاد انتخاب شد

پیرو کناره گیری رسول خادم و با پیشنهاد سرپرست فدراسیون و موافقت اعضای شورای فنی تیم‌های ملی، غلامرضا محمدی به عنوان سرمربی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان منصوب شد. به گزارش راسخون به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، در حکم بنی‌تمیم سرپرست فدراسیون کشتی برای […]


غلامرضا محمدی به عنوان سرمربی تیم ملی کشتی آزاد انتخاب شدپیرو کناره گیری رسول خادم و با پیشنهاد سرپرست فدراسیون و موافقت اعضای شورای فنی تیم‌های ملی، غلامرضا محمدی به عنوان سرمربی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان منصوب شد.

به گزارش راسخون به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، در حکم بنی‌تمیم سرپرست فدراسیون کشتی برای غلامرضا محمدی آمده است:

نظر به سوابق و تجارب ارزنده جنابعالی در زمینه قهرمانی و مربیگری و با توجه به تایید شورای فنی تیم های ملی به موجب این حکم بعنوان سرمربی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان منصوب می شوید.

امیدوارم با بهره گیری از نظرات تمامی پیشکسوتان، قهرمانان، مدال آوران و مربیان سازنده کشتی کشور، در پیشبرد امور مربوطه و اعتلای نام ورزش ملی کشور در میادین مهم پیش رو موفق و سربلند باشید.

غلامرضا محمدی 2 مدال نقره و 2 مدال برنز کشتی آزاد را در کارنامه قهرمانی و چندین سال سرمربیگری تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان و تیم ملی کشتی نوجوانان و همچنین سوابق قهرمانی را با تیم های لیگ برتر کشتی  در کارنامه ورزشی خود دارد.

خبرگزاری تسنیم
 


مطالب مرتبط


تغییرات احتمالی نیم‌فصل دوم در تیم استقلال/حداقل ۲ بازیکن جدا می‌شوند


تیم ملی «پرورش اندام» ایران قهرمان جهان شد


برترین‌های لیگ قهرمانان آسیا از نگاه AFC چه کسانی هستند؟