اخبار ویژه
تبلیغات

تغییرات احتمالی نیم‌فصل دوم در تیم استقلال/حداقل ۲ بازیکن جدا می‌شوند

تغییرات احتمالی نیم‌فصل دوم در تیم استقلال/حداقل ۲ بازیکن جدا می‌شوند

با نزدیک شدن تدریجی به نیم فصل نخست رقابت‌های لیگ برتر، اغلب تیم‌های حاضر در این مسابقات از جمله استقلال رفته رفته به فکر تغییراتی برای نیم فصل دوم افتاده‌اند. به گزارش راسخون به نقل از خبرگزاری مهر، نیم فصل نخست رقابتهای لیگ برتر رفته رفته […]


تغییرات احتمالی نیم‌فصل دوم در تیم استقلال/حداقل ۲ بازیکن جدا می‌شوندبا نزدیک شدن تدریجی به نیم فصل نخست رقابت‌های لیگ برتر، اغلب تیم‌های حاضر در این مسابقات از جمله استقلال رفته رفته به فکر تغییراتی برای نیم فصل دوم افتاده‌اند.

به گزارش راسخون به نقل از خبرگزاری مهر، نیم فصل نخست رقابتهای لیگ برتر رفته رفته به روزها و هفته های پایانی خود نزدیک می‌شود. در نیم فصل نخست برخی تیم‌ها بیشتر از انتظار نتیجه گرفتند که در صدر آنها پدیده‌ای قرار دارد که در پایان هفته دوازدهم با ۱۱ بازی در صدر جدول قرار گرفته است.

بعضی از تیم‌ها کمتر از انتظار نتیجه گرفته‌اند که در صدر آنها ذوب آهنی قرار دارد که عنوان نایب قهرمانی فصل پیش را یدک می کشد اما در پایان هفته دوازدهم در مکان یازدهم جدول قرار گرفته است. یک سری از تیم‌ها هم با قدری بالا و پایین در حد انتظار نتیجه گرفته‌اند.

یکی از تیم‌هایی که در نیم فصل نخست نتوانست انتظارات را برآورده کند، استقلال تهران است. آبی پوشان در نیم فصل نخست فراز و نشیب‌هایی داشتند اما در مجموع کمتر از انتظار نتیجه گرفتند.

با نزدیک شدن به پایان نیم فصل نخست، مسئولان این باشگاه مانند بسیاری از باشگاه‌های دیگر به فکر ترمیم نقاط ضعف خود و تبدیل آن به نقطه قوت برای نیم فصل دوم هستند. نیم فصلی که دیگر اشتباه جایز نیست و باید از همه ظرفیت ها استفاده کرد.

فارغ از این که شفر برای نیم فصل دوم چه طرح و برنامه‌ای برای ترمیم نقاط ضعف تیمش دارد، آبی‌ها ناچارند حداقل ۲ بازیکن را از لیست خود برای نیم فصل دوم خارج کنند. چرا که باید برای استفاده از داریوش شجاعیان و محسن کریمی، دو بازیکن تاثیر گذاری که نیم فصل نخست را به دلیل آسیب دیدگی از دست داده بودند در لیست خود جا باز کنند.

شجاعیان و کریمی روند درمانی خوبی را سپری کردند و در مدت زمان باقی مانده تا آغاز نیم فصل دوم نیز به شرایط مطلوب خواهند رسید. این حداقل تغییراتی خواهد بود که آبی ها در نیم فصل دوم خواهند داشت.

شفر امیدوار است با اضافه شدن شجاعیان و کریمی بخش بزرگی از مشکلات تیمش در زمینه بازیسازی و تهاجم حل و فصل شود. 

 


مطالب مرتبط


تیم ملی «پرورش اندام» ایران قهرمان جهان شد


برترین‌های لیگ قهرمانان آسیا از نگاه AFC چه کسانی هستند؟


کی روش اسامی بازیکنان تیم ملی برای اردوی آبان ماه را اعلام کرد