اخبار ویژه
تبلیغات

خودسوزی جوان ۲۰ ساله در مقابل وزارت کار

خودسوزی جوان ۲۰ ساله در مقابل وزارت کار

فرمانده یگان های حفاظت فیزیکی اماکن پلیس پیشگیری پایتخت ازخودسوزی جوانی ۲۰ ساله مقابل وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی خبر داد. به گزارش راسخون به نقل از خبرگزاری مهر، سرهنگ عباس کرمی در توضیح این خبر گفت: ساعت ۹ صبح روز جاری عوامل انتظامی یگان حفاظت […]


خودسوزی جوان ۲۰ ساله در مقابل وزارت کارفرمانده یگان های حفاظت فیزیکی اماکن پلیس پیشگیری پایتخت ازخودسوزی جوانی ۲۰ ساله مقابل وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی خبر داد.

به گزارش راسخون به نقل از خبرگزاری مهر، سرهنگ عباس کرمی در توضیح این خبر گفت: ساعت ۹ صبح روز جاری عوامل انتظامی یگان حفاظت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ضلع شمالی ساختمان وزارتخانه واقع در خیابان نیایش مشاهده کردند جوانی حدودا بیست ساله ای با یک دستگاه خودرو تیبا سفید رنگ در محل حاضر و در یک اقدام غیر منتظره با استفاده از یک بطری بنزین اقدام به خودسوزی کرد که سریعا عوامل انتظامی وارد عمل شدند و برای پیشگیری از صدمات بیشتر حریق را اطفا کردند.

وی افزود:  در این حادثه قسمت هایی از بدن این جوان دچار سوختگی شده است که با توجه به صدمات وارده عوامل اورژانس نسبت به انتقال مصدوم به مراکز درمانی اقدام کردند.

سرهنگ کرمی در خاتمه عنوان داشت: در تحقیقات اولیه مشخص شد، فرد مصدوم که با شوهر خواهرش اختلاف خانوادگی داشته به همین علت در مقابل محل کار وی اقدام به خودسوزی کرده است.
 


مطالب مرتبط


شهری که با تار عنکبوت پوشانده شده است + تصاویر


بیش از ۵ هزار خانواده زلزله‌زده همچنان در چادر و کانکس زندگی می‌کنند


گزارشی از خدمات یک ساله کمیته امداد امام خمینی(ره) به زلزله‌زدگان کرمانشاه