اخبار ویژه
تبلیغات

نماهنگ “الاحرار” اثر فاخر نزار قطری به مناسبت چهلمین روز حادثه تروریستی اهواز

نماهنگ “الاحرار” اثر فاخر نزار قطری به مناسبت چهلمین روز حادثه تروریستی اهواز

در مراسمی با حضور مسئولان استانی از نماهنگ “الاحرار” اثر فاخر و متفاوت نزار قطری به مناسبت چهلمین روز حادثه تروریستی اهواز با مشارکت گروه متنا امروز در مجتمع فجر اهواز رونمایی شد. به گزارش خبرگزاری تسنیم از اهواز، در مراسمی با حضور مسئولان استانی […]


نماهنگ "الاحرار" اثر فاخر نزار قطری به مناسبت چهلمین روز حادثه تروریستی اهوازدر مراسمی با حضور مسئولان استانی از نماهنگ “الاحرار” اثر فاخر و متفاوت نزار قطری به مناسبت چهلمین روز حادثه تروریستی اهواز با مشارکت گروه متنا امروز در مجتمع فجر اهواز رونمایی شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اهواز، در مراسمی با حضور مسئولان استانی از نماهنگ «الاحرار» اثر فاخر و متفاوت نزار قطری به مناسبت چهلمین روز حادثه تروریستی اهواز با مشارکت گروه متنا امروز در مجتمع فجر اهواز رونمایی شد.

در این مراسم اسماعیل معنوی با اشاره به تشکیل گروه جوان، خوزستانی و نخبه مرکز تولید و نشر دیجیتال انقلاب اسلامی(متنا) اظهار داشت: این مرکز از ابتدای سال جاری تاکنون طرح‌های قابل توجهی را اجرایی کرده است.

وی بیان کرد: بعد از حادثه تروریستی اهواز با برگزاری نشست در ساعت‌های ابتدایی در زمینه‌های مختلف مشغول تولید آثار شدیم که از جمله آن کار “بال بر رو سربازان” است که با استقبال مخاطبان همراه شد.

کارگردان اثر «الاحرار» گفت: در مورد حادثه تروریستی اهواز کلیپ‌ها و مستندات مختلفی تولید شد. در بیرون از مرزهای کشور دشمنان تلاش می‌کنند چهره  نامناسبی را به نمایش بگذارند و در نماهنگ «الاحرار» سعی شد واقعیت خوزستان نمایش داده شود.


 

مراسم رونمایی از نماهنگ «الاحرار» با حضور سردار سرتیپ حسن شاهوارپور فرمانده سپاه حضرت ولیعصر(عج) خوزستان و حجت‌الاسلام والمسلمین سید محسن شفیعی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های خوزستان و جمعی از جوانان انقلابی و تولیدکنندگان اثر برگزار شد.
 در حاشیه این مراسم از دو پوستر «قدم بر چشم» و «دو گونی بلال» با موضوع‌های راهپیمایی اربعین حسینی نیز رونمایی شد. 


مطالب مرتبط


چه اعمالی در روز و شب اربعین حسینی تاکید شده است؟


دعای سفارش‌شده امام هادی به کسانی که به زیارت قبر ایشان مشرف می‌شوند


ردپای نژادپرستی در احیای کوروش/ باستان‌گرایی نیز نوعی از سلفی‌گری