اخبار ویژه
تبلیغات

فرمانده قرارگاه اربعین ناجا: یک‌طرفه کردن محور مهران-ایلام فعلا منتفی است

فرمانده قرارگاه اربعین ناجا: یک‌طرفه کردن محور مهران-ایلام فعلا منتفی است

فرمانده قرارگاه اربعین ناجا گفت: یک طرفه کردن محور مهران-ایلام فعلا منتفی است. به گزارش راسخون به نقل از خبرگزاری مهر، سردار محسن فتحی زاده در ارتباط زنده ویدئوکنفرانس با سردار اشتری فرمانده ناجا اظهار داشت: ۱۰۰ دستگاه از این تعداد اتوبوس متعلق به نیروی انتظامی […]


فرمانده قرارگاه اربعین ناجا: یک‌طرفه کردن محور مهران-ایلام فعلا منتفی استفرمانده قرارگاه اربعین ناجا گفت: یک طرفه کردن محور مهران-ایلام فعلا منتفی است.

به گزارش راسخون به نقل از خبرگزاری مهر، سردار محسن فتحی زاده در ارتباط زنده ویدئوکنفرانس با سردار اشتری فرمانده ناجا اظهار داشت: ۱۰۰ دستگاه از این تعداد اتوبوس متعلق به نیروی انتظامی و ۸۱ دستگاه نیز متعلق به سپاه پاسداران است.

وی خاطرنشان کرد: ۶۰ دستگاه اتوبوس توسط وزارت دفاع و ۳۰ دستگاه نیز توسط ارتش برای انتقال و جابه جایی زوار اربعین درنظر گرفته شده است.

سردار فتحی زاده خاطرنشان کرد: در حالی که سال گذشته در چنین روزهایی اوج بازگشت زوار بود اما امسال به نظر می رسد که موج بازگشت به تاخیر افتاده است چرا که پایانه های مرزی خصوصاً مهران هنوز با آن حجم از زوار مواجه نشده است.

این مقام ارشد انتظامی کشور یادآوری کرد: طبق اخبار رسیده از عراق، تردد زوار به سمت کربلا هنوز بیشتر از خروج از آن است و به نظر می رسد از امروز دوشنبه شاهد موج بازگشت زوار باشیم.

وی همچنین از منتفی دانستن بحث یک طرفه کردن محور مهران به ایلام سخن گفت و افزود: بار ترافیکی به گونه ایست که انجام این کار برای روز دوشنبه احساس نشد.

سردار فتحی زاده تصریح کرد: البته ممکن است در صورت نیاز و افزایش حجم تردد زائران این محور یک طرفه شود.

فرمانده قرارگاه اربعین ناجا در پایان گفت: پلیس با همه توان در خدمت زائران خواهد بود و از هیچ تلاشی برای رفاه حال آن ها دریغ نمی کند.
 


مطالب مرتبط


پیاده‌روی اربعین یا زلزله‌زدگان کرمانشاه؟!


هنوز هم بحث بر سر «دختر یا پسر»!؟


روال تحویل ارز به زائران اربعین حسینی عادی شد