اخبار ویژه
تبلیغات

برگزاری اجتماع بزرگ جاماندگان اربعین فردا در سراسر کشور/ مسیرها

برگزاری اجتماع بزرگ جاماندگان اربعین فردا در سراسر کشور/ مسیرها

اجتماع بزرگ جاماندگان اربعین حسینی همزمان با تهران فردا در سراسر کشور برگزار می‌شود. به گزارش  راسخون به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ؛ حماسه اربعین حسینی(ع) نماد اقتدار و اتحاد مسلمانان است و مسلمانان با شرکت پرشور و شعور در مراسم پیاده‌روی اربعین حسینی ضمن نشان دادن […]


برگزاری اجتماع بزرگ جاماندگان اربعین فردا در سراسر کشور/ مسیرهااجتماع بزرگ جاماندگان اربعین حسینی همزمان با تهران فردا در سراسر کشور برگزار می‌شود.

به گزارش  راسخون به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ؛ حماسه اربعین حسینی(ع) نماد اقتدار و اتحاد مسلمانان است و مسلمانان با شرکت پرشور و شعور در مراسم پیاده‌روی اربعین حسینی ضمن نشان دادن ارادت به ائمه اطهار(ع)، عزت و اقتدار مسلمانان را به‌نمایش می‌گذارند.

اما در این میان هستند کسانی که به هر دلیلی از شرکت کردن در این اجتماع بزرگ  جا مانده اند. به همین دلیل پیاده‌روی عظیم جاماندگان اربعین حسینی در شهرستان های استان کشور در مسیرهای مشخص شده  از جانب شورای عالی تبلیغات اسلامی هر استان در روز اربعین شهادت امام حسین(ع) ضمن مراسم سوگواری، عزاداری، سینه‌زنی و تعزیه‌خوانی برگزار می‌شود.

در ادامه این خبر مسیرهای اعلام شده راهپیمایی جاماندگان اربعین حسینی در استان های مختلف کشور را مشاهده می کنید.امروز اجتماع هیئت‌های مذهبی در روستای قادهار از ساعت ۱۵ با پیاده روی از روستا به سمت امامزاده شاه عبدالقهار (ع) و در روستای چاه خرگ هم از ساعت ۱۴ به سمت امامزاده معزالدین (ع) آغاز می‌شود.


 فردا نیز این اجتماع ساعت ۱۰ و سی دقیقه در امامزاده سیدمظفر (ع) بندرعباس برگزار می‌شود.


 ساعت ۸ و سی دقیقه فردا صبح نیز مراسم عزاداری با حضور هیئت‌های مذهبی و مردم از روستای زیارت به سمت امامزاده سید سلیمان (ع) آغاز می‌شود.  

مراسم عزاداری اربعین حسینی فردا در آستان 88 امامزاده شاخص کرمان برگزار می شود.


مراسم پیاده روی حرم تا حرم در امامزادگان شهرهای جوپار، سیرجان ،زرند،منوجان و راین به تاسی از پیاده روی اربعین در کشور عراق برگزار می شود.

 

مطالب مرتبط


زلزله 4.1 ریشتری زاغه لرستان را لرزاند


فرمانده قرارگاه اربعین ناجا: یک‌طرفه کردن محور مهران-ایلام فعلا منتفی است


پیاده‌روی اربعین یا زلزله‌زدگان کرمانشاه؟!