اخبار ویژه
تبلیغات

محمدی: کشتی در ۵-۶ سال گذشته در رده نوجوانان خوب کار نکرد و امروز ضربه‌اش را خورد

محمدی: کشتی در ۵-۶ سال گذشته در رده نوجوانان خوب کار نکرد و امروز ضربه‌اش را خورد

غلامرضا محمدی سرمربی تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان گفت: در رده سنی نوجوانان چراغ خاموش حرکت کردیم و نخواستیم سروصدا کنیم که همه بفهمند داریم کار می‌کنیم. به گزارش راسخون به نقل از تسنیم؛ غلامرضا محمدی در مورد عملکرد دو کشتی‌گیر جوان ایران در المپیک آرژانتین […]


محمدی: کشتی در ۵-۶ سال گذشته در رده نوجوانان خوب کار نکرد و امروز ضربه‌اش را خوردغلامرضا محمدی سرمربی تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان گفت: در رده سنی نوجوانان چراغ خاموش حرکت کردیم و نخواستیم سروصدا کنیم که همه بفهمند داریم کار می‌کنیم.

به گزارش راسخون به نقل از تسنیم؛ غلامرضا محمدی در مورد عملکرد دو کشتی‌گیر جوان ایران در المپیک آرژانتین اظهار داشت: من و سایر همکارانم از ابتدایی که کارمان را در تیم ملی نوجوانان آغاز کردیم، یک هدف داشتیم و آن هم این بود که بتوانیم یک نسل نو را به کشتی ایران معرفی کنیم. نسلی که ماندگار بشوند و به خوبی در رده جوانان و سپس بزرگسالان نتیجه بگیرند. اگر امروز تیم ملی بزرگسالان ما با مشکلات و خلأهایی مواجه شده به این دلیل است که در 6-5 سال گذشته در رده نوجوانان خوب کار نکرده‌ایم و این بزرگترین ضربه را به کشتی ما زده است.

وی ادامه داد: اگر امروز دست‌های‌مان خالی است به خاطر سال‌های گذشته است اما اکنون یک اتفاق خوب در تیم ملی نوجوانان افتاده، از تیم سال گذشته نوجوانان 4 نفر به رده جوانان منتقل شدند و از بین‌شان 3 نفر به دوبنده تیم ملی رسیدند که دو نفر هم مدال جهانی گرفتند. در المپیک آرژانتین هم محمد کریمی و امیرحسین زارع عملکرد خوبی داشتند و هر دو موفق شدند مدال نقره را از آن خود کنند.

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان تاکید کرد: ما در رده سنی نوجوانان چراغ خاموش حرکت کردیم و نخواستیم که سروصدا کنیم که همه بفهمند داریم کار می‌کنیم. مهم این بود که کار انجام شود و کشتی‌گیران خوبی را به تیم‌های ملی جوانان و بزرگسالان منتقل کنیم. خیلی از بچه‌های ما سال آینده در رده سنی جوانان مدال خواهند گرفت چون یک کار اصولی انجام دادیم و کشتی‌گیران راه خود را پیدا خواهند کرد.

 


مطالب مرتبط


ناصر حجازی به عنوان بهترین دروازه‌بان تاریخ جام ملت‌های آسیا انتخاب شد


بازتاب صعود پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا در رسانه‌های جهان/تصاویر


سوپر واکنش علیرضا بیرانوند با صدای گزارشگر عرب/ فیلم