اخبار ویژه
تبلیغات

بازتاب صعود پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا در رسانه‌های جهان/تصاویر

بازتاب صعود پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا در رسانه‌های جهان/تصاویر

 تیم فوتبال پرسپولیس ایران توانست با برتری در دیدار رفت و برگشت برابر السد قطر به فینال لیگ قهرمانان آسیا صعود کند. به گزارش راسخون به نقل از مرور نیوز، تیم‌ فوتبال پرسپولیس و السد قطر دیشب در چارچوب رقابت‌ های لیگ قهرمانان آسیا به مصاف […]


بازتاب صعود پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا در رسانه‌های جهان/تصاویر تیم فوتبال پرسپولیس ایران توانست با برتری در دیدار رفت و برگشت برابر السد قطر به فینال لیگ قهرمانان آسیا صعود کند.

به گزارش راسخون به نقل از مرور نیوز، تیم‌ فوتبال پرسپولیس و السد قطر دیشب در چارچوب رقابت‌ های لیگ قهرمانان آسیا به مصاف هم رفتند که نهایت این دیدار با نتیجه تساوی یک بر یک به پایان رسید و شاگردان برانکو توانستند با برتری در مجموع ۲ دیدار رفت و برگشت مرحله نیمه نهایی به فینال لیگ قهرمانان آسیا صعود کنند. 

روزنامه العرب: السد از لیگ قهرمانان کنار رفت.

روزنامه استاد الدوحه: السد بعد از نتیجه تساوی مقابل پرسپولیس از لیگ قهرمانان خداحافظی کرد. سومین رویا در آزادی از بین رفت.

روزنامه الرایه: السد رویای آسیایی خود را از بین برد. این روزنامه همچنین از نزدیک بودن فریرا سرمربی السد به پایان کارش در این تیم و احتمال جایگزینی ژاوی هرناندز خبر داد. 

AS اسپانیا: ۲ ستاره اسپانیایی در جام باشگاه‌های جهان در تاریخ ۱۲ و ۲۲ دسامبر در امارات مقابل رئال مادرید حاضر نخواهند بود. در ادامه خبر به برتری یک نیمه‌ای السد و گل تساوی پرسپولیس توسط سیامک نعمتی اشاره شده و واکنش بیرانوند مقابل ضربه سر ژاوی به عنوان شاهکار یاد شده است.

 


مطالب مرتبط


یادداشتی بر صعود تاریخ‌ساز پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا


برانکو در کنفرانس خبری بعد از بازی پرسپولیس و السد: حرکات بیرانوند شگفت‌انگیز بود


در پی صعود پرسپولیس، رضا صادقی ترانه پرسپولیس را بازخوانی کرد/فیلم