اخبار ویژه
تبلیغات

در پی صعود پرسپولیس، رضا صادقی ترانه پرسپولیس را بازخوانی کرد/فیلم

در پی صعود پرسپولیس، رضا صادقی ترانه پرسپولیس را بازخوانی کرد/فیلم

رضا صادقی، خواننده پاپ ایرانی بعد از صعود پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا، ترانه پرسپولیس خسته را بازخوانی کرد. قطعه پرسپولیس یا پرسپولیس خسته، خوانده‌ی فرزین، خواننده پاپ دهه ۵۰ ایران بود که ترانه‌اش را جهانبخش پازوکی، آهنگساز و ترانه‌سرای ایرانی نوشته است. اجرای صادقی حرفه‌ای […]


در پی صعود پرسپولیس، رضا صادقی ترانه پرسپولیس را بازخوانی کرد/فیلمرضا صادقی، خواننده پاپ ایرانی بعد از صعود پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا، ترانه پرسپولیس خسته را بازخوانی کرد. قطعه پرسپولیس یا پرسپولیس خسته، خوانده‌ی فرزین، خواننده پاپ دهه ۵۰ ایران بود که ترانه‌اش را جهانبخش پازوکی، آهنگساز و ترانه‌سرای ایرانی نوشته است. اجرای صادقی حرفه‌ای به نظر نمی‌رسد و آنطور که خودش درباره این بازخوانی توضیح داده فقط کاری برای همدلی با موفقیت پرسپولیس است.

آرش فرزین، فرزند زنده‌یاد فرزین به اجرای رضا صادقی اعتراض کرد: «وقتی یک خواننده قصد خواندن ترانه ماندگار یکی از خوانندگان قدیمی را دارد باید از خانواده او اجازه بگیرد نه آنکه بدون اطلاع آن را بازخوانی کرده و انتشار دهد. این اقدام رضا صادقی غیراخلاقی بوده، مخصوصا که بدون اطلاع ترانه پرسپولیس خسته را با تغییراتی اجرا کرده است.» 
 


مطالب مرتبط


فریرا در کنفرانس خبری پس از بازی السد و پرسپولیس: بیرانوند در کلاس جهانی است


قلعه نویی در گفتگو با راسخون: فعلا به صدرنشینی فکر نمی کنیم


صعود به فینال با سوپر واکنش بیرانوند/رویای پرسپولیسی ها تعبیر شد