اخبار ویژه
تبلیغات

دیدار رئیس کل بانک مرکزی با مراجع تقلید و علما قم/ تصاویر

دیدار رئیس کل بانک مرکزی با مراجع تقلید و علما قم/ تصاویر

 رییس کل بانک مرکزی با سفر به شهر مقدس قم با شماری از مراجع تقلید و علما دیدار و گفت وگو کرد. به گزارش راسخون به نقل از خبرگزاری رسا، عبدالناصر همتی رییس کل بانک مرکزی امروز با سفر به شهر مقدس قم با شماری از […]


دیدار رئیس کل بانک مرکزی با مراجع تقلید و علما قم/ تصاویر رییس کل بانک مرکزی با سفر به شهر مقدس قم با شماری از مراجع تقلید و علما دیدار و گفت وگو کرد.

به گزارش راسخون به نقل از خبرگزاری رسا، عبدالناصر همتی رییس کل بانک مرکزی امروز با سفر به شهر مقدس قم با شماری از مراجع تقلید و علما دیدار و گفت وگو کرد.

بر اساس این گزارش، رییس بانک مرکزی صبح امروز با آیت الله اعرافی مدیر حوزه های علمیه و حجت الاسلام والمسلمین سید جواد شهرستانی نماینده حضرت آیت الله سیستانی در ایران دیدار کرد.

همتی سپس با حضور در بیت حضرت آیت الله نوری همدانی با این مرجع تقلید دیدار و گفت وگو کرد و بعد از آن به دیدار حضرت آیت الله وحید خراسانی رفت. آیت الله وحید خراسانی:


توجه به اقشار کم درآمد و ریشه کن کردن فقر اولویت کاری مسؤولان باشد
دیدار با حضرات آیات جوادی آملی، علوی گرگانی و مکارم شیرازی از دیگر برنامه های رییس کل بانک مرکزی در سفر به شهر مقدس قم بود که عصر امروز انجام شد.

آیت الله مکارم شیرازی در دیدار رییس کل بانک مرکزی:


دولت برای کاهش ارزش پول ملی فکری بکند/ جلوی فعالیت مؤسسات مالی غیر مجاز گرفته شود
آیت الله علوی گرگانی در دیدار رییس بانک مرکزی:


سیاست های کشور مبتنی بر توانمندی های داخل باشد نه اعتماد به دشمن / برای مصیبت های موجود در بانک ها فکری شود
همتی در این دیدارها گزارشی از فعالیت های بانک مرکزی، برنامه ریزی های انجام شده و سیاست های جدید ارزی ارائه کرد.همتی در دیدار مراجع تقلید خبر داد؛


اعمال فشار از ۱۳ آبان جو روانی دشمن است / پرداخت بسته معیشتی برای اقشار ضعیف از ‌هفته آ‌تی 


مراجع تقلید نیز در این دیدارها بر توجه ویژه مسؤولان و اقدام عاجل آن ها برای حل مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم تأکید کردند و خواستار انطباق عملکرد بانک ها با دستورات شرع اسلام شدند. 


مطالب مرتبط


نحوه خرید ارز زیارتی اربعین 97 از طریق پیام‌رسان بله/ اینفوگرافیک


امروز آخرین زمان اعلام شماره شبای بانکی مشمولان سهام عدالت


واردات پوشاک خارجی ممنوع شد، ولی قاچاق متوقف نشده است