اخبار ویژه
تبلیغات

حال‌وهوای زنان آمریکایی در پیاده‌روی اربعین/فیلم

حال‌وهوای زنان آمریکایی در پیاده‌روی اربعین/فیلم

بیش از ۲۰ میلیون زائر در مراسم پیاده‌روی کربلا در اربعین از ۸۰ کشور دنیا حضور دارند و در این میان حال‌وهوای خاص زنان آمریکایی قابل تأمل است. حال و هوای وصف ناپذیر به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ […]


حال‌وهوای زنان آمریکایی در پیاده‌روی اربعین/فیلم

بیش از ۲۰ میلیون زائر در مراسم پیاده‌روی کربلا در اربعین از ۸۰ کشور دنیا حضور دارند و در این میان حال‌وهوای خاص زنان آمریکایی قابل تأمل است.

حال و هوای وصف ناپذیر به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ اربعین حسینی موعد به تصویر کشیدن همبستگی مسلمانان و دوستداران امام حسین (علیه‌السلام) با ملیت‌ها و نگرش‌های مختلف است.

بر اساس آمار رسمی مسئولان برگزاری مراسم اربعین بیش از 20 میلیون زائر در پیاده روی کربلا در اربعین از 80 کشور دنیا حضور دارند و در کنار یکدیگر اتحاد و همدلی‌شان را به رخ ایادی اسلام‌ستیز می‌کشند.

حضور زنان و مردان، کودکان و سالخوردگان در بزرگترین گردهمایی عاشقان و دوستداران امام حسین (علیه‌السلام) صحنه‌های بی‌نظیری را به ثبت می‌رساند که هیچ مکتب و اندیشه‌ای توانایی ایجاد آن را ندارد و تنها اعتقاد به حقانیت خون خدا موجب شکل‌گیری چنین تجمع با شکوهی می‌شود.

حضور زنان آمریکایی در مراسم پیاده روی اربعین و تحمل سختی‌ها و مصائب این سفر طولانی نکته قابل تأملی است که نباید از آن به سادگی گذشت و تکرار و مرور حضور چنین زائرانی در بهتر معرفی کردن اسلام ناب و شجاعت و ظلم‌ستیزی اهل‌بیت علیه‌السلام لازم و ضروری است.

در ادامه فیلمی کوتاه از حضور زنان آمریکایی با حال‌وهوایی خاص و وصف نشدنی را مشاهده می‌کنید که لنز دوربین تصویربردار حاضر در مراسم اربعین به ثبت رسانده است. 

 


مطالب مرتبط


موشن گرافیک «حب الحسین یجمعنا» هنرمندان اهوازی


چرا آیت‌الله خوئی وجوهات شاه پهلوی را نپذیرفت؟


سید و عالمی عالی‌قدر که عمر خود را وقف حفظ و گسترش اسلام کرد/فیلم