اخبار ویژه
تبلیغات

بسته اتحادیه اروپا برای ادامه برجام پیش از ۱۳ آبان اعلام خواهد شد

بسته اتحادیه اروپا برای ادامه برجام پیش از ۱۳ آبان اعلام خواهد شد

رئیس کمیته هسته‌ای مجلس شورای اسلامی گفت: بسته اتحادیه اروپا برای ادامه برجام پیش از ۱۳ آبان اعلام می‌شود. به گزارش راسخون به نقل از حجت‌الاسلام مجتبی ذوالنوری رئیس کمیته هسته‌ای مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه بازدیدهای این کمیته از تأسیسات هسته‌‌ای کشورمان مستمراً انجام […]


بسته اتحادیه اروپا برای ادامه برجام پیش از ۱۳ آبان اعلام خواهد شدرئیس کمیته هسته‌ای مجلس شورای اسلامی گفت: بسته اتحادیه اروپا برای ادامه برجام پیش از ۱۳ آبان اعلام می‌شود.

به گزارش راسخون به نقل از حجت‌الاسلام مجتبی ذوالنوری رئیس کمیته هسته‌ای مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه بازدیدهای این کمیته از تأسیسات هسته‌‌ای کشورمان مستمراً انجام می‌شود، گفت: تا زمانی که جمهوری اسلامی از برجام خارج نشده ارزیابی از سایت‌های هسته‌ای را در دستور کار خود داریم.

وی با بیان اینکه گزارش پنجم و ششم درباره روند اجرای برجام ادغام و در قالب یک گزارش به هیئت رئیسه مجلس  ارسال شده  است، ادامه داد: هیئت‌رئیسه پارلمان باید این گزارش را در دستور کار هفتگی قوه مقننه قرار دهد تا در صحن علنی پارلمان قرائت شود.

نماینده مردم قم در مجلس تصریح کرد: کمیته‌ هسته‌ای مجلس گزارش‌های شش‌ماهه بعدی خود را درباره روند اجرای برجام تهیه خواهد کرد.

رئیس کمیته هسته‌ای مجلس با اشاره به مذاکرات ایران و اروپا برای ادامه اجرای برجام، اضافه کرد: در‌ این باره یک جلسه نیز با برخی از سفرای کشورهای اروپایی در کمیسیون امنیت‌ ملی داشته‌ایم.

ذوالنوری با بیان اینکه اروپایی‌ها تقریباً به جمع‌بندی درباره اینکه در 13 آبان چه اقداماتی انجام دهند، رسیده‌اند، گفت: تصمیم‌گیری‌هایی در این زمینه بین ایران و اروپا انجام شده و بسته‌هایی نیز در نظر گرفته شده که قبل از 13 آبان که شروع تحریم‌های آمریکا ضد کشورمان است، اعلام خواهد شد.

 


مطالب مرتبط


چرا محمد‌بن‌سلمان در عرصه سیاست و بین‌الملل به این شدت گستاخانه رفتار می کند؟


سخنرانی رئیس‌جمهور در دانشگاه تهران بدون شنیدن صدای منتقدان آغاز شد


ترامپ: آماده‌ی توافق واقعی با ایران هستیم نه معامله‌ای خنده‌دار مثل برجام!