اخبار ویژه
تبلیغات

تحلیل بازی ایران بولیوی از نگاه سایت ورزشی بولیوی

تحلیل بازی ایران بولیوی از نگاه سایت ورزشی بولیوی

تیم‌های ملی فوتبال ایران و بولیوی در بازی دوستانه که شب گذشته در ورزشگاه آزادی تهران برگزار گردید با پیروزی 2 بر یک شاگردان کارلوس کی‌روش همراه شد. ، درباره بازی دوستانه تیم‌های ملی فوتبال ایران و بولیوی که شب گذشته با پیروزی 2 بر یک […]


تحلیل بازی ایران بولیوی از نگاه سایت ورزشی بولیویتیم‌های ملی فوتبال ایران و بولیوی در بازی دوستانه که شب گذشته در ورزشگاه آزادی تهران برگزار گردید با پیروزی 2 بر یک شاگردان کارلوس کی‌روش همراه شد.

، درباره بازی دوستانه تیم‌های ملی فوتبال ایران و بولیوی که شب گذشته با پیروزی 2 بر یک شاگردان کارلوس کی‌روش در ورزشگاه آزادی تهران پایان یافت گفت: بولیوی 2 چهره متفاوت از خود در بازی با ایران نشان داد و پس از ارائه نمایش دفاعی در مراحل پایانی توانست بازی روشن‌تری انجام دهد. تیم ملی فوتبال ایران به دنبال بازی در نیمه‌زمین بولیوی و آشکارکردن اشتباهات حریف بود. گل نخست نیز پس از عدم دفع خوب توپ توسط مدافعان بولیوی و روی ضربه علیرضا جهانبخش به دست آمد.

در بخشی دیگر از این تحلیل آمده است: بولیوی پس از دریافت گل سعی کرد تا ضریب کنترل مرکزی میدان توسط ایران را کمتر کند اما نتوانست در حمل توپ موفق باشد. این ناکامی برای تیم ایران جهت کنترل توپ و رفع خطر حمله‌های حریف و رسیدن به گل کمک کرد. البته بولیوی پس از رسیدن به گل تساوی چندین‌بار در محوطه جریمه ایران ظاهر شد اما در خط پایانی مرتکب اشتباه می‌شدند. شاگردان فاریاس پس از اشتباه خط دفاعی و دریافت گل دوم در دقایق پایانی بازی به نمایش تهاجمی بازگشتند و 2 بار صاحب موقعیت برای زدنگل تساوی شدند اما بی‌ثمر بود.