اخبار ویژه
تبلیغات

رئیس‌جمهور این هفته ۴ وزیر جدید به مجلس معرفی می‌کند

رئیس‌جمهور این هفته ۴ وزیر جدید به مجلس معرفی می‌کند

رئیس‌جمهور طی هفته جاری قرار است وزرای پیشنهادی امور اقتصادی و دارایی و تعاون، کار و رفاه اجتماعی و همچنین وزیران جایگزین وزارت‌خانه‌های صنعت و راه را به مجلس معرفی کند. به گزارش راسخون به نقل از خبرگزاری مهر، وزرای پیشنهادی امور اقتصادی و دارایی و […]


رئیس‌جمهور این هفته ۴ وزیر جدید به مجلس معرفی می‌کندرئیس‌جمهور طی هفته جاری قرار است وزرای پیشنهادی امور اقتصادی و دارایی و تعاون، کار و رفاه اجتماعی و همچنین وزیران جایگزین وزارت‌خانه‌های صنعت و راه را به مجلس معرفی کند.

به گزارش راسخون به نقل از خبرگزاری مهر، وزرای پیشنهادی امور اقتصادی و دارایی و تعاون، کار و رفاه اجتماعی قرار است ظرف سه‌شنبه هفته جاری از سوی رئیس‌جمهور برای اخذ رای اعتماد به مجلس شورای اسلامی معرفی شوند.

همچنین طبق برخی شنیده‌ها، قرار است رئیس‌جمهور با برکناری وزیر صنعت، معدن و تجارت و قبول استعفای وزیر راه و شهرسازی، وزرای جایگزین را به مجلس معرفی کند.

گفتنی است، ابوالفضل سروش روز گذشته در گفتگویی با خبرنگار مهر از معرفی احتمالی «فرهاد دژپسند» به عنوان وزیر پیشنهادی اقتصاد و «محمد شریعتمداری» (وزیر کنونی صنعت، معدن و تجارت) به عنوان وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به مجلس خبر داده بود.


 

مطالب مرتبط:


مجلس با پیوستن ایران به CFT موافقت کرد/برای تصویب این لایحه در مجلس چه گذشت؟واکنش مهدی محمدی به اظهارات امروز ظریف در مجلس شورای اسلامی


طرح جدید نمایندگان مجلس برای همسان‌سازی درآمد و مهریه