اخبار ویژه
تبلیغات

صنعت نساجی مازندران در پی خصوصی‌سازی با مشکلات فراوانی رو به رو شده است

صنعت نساجی مازندران در پی خصوصی‌سازی با مشکلات فراوانی رو به رو شده است

بابل – دبیر اجرایی خانه کارگر مازندران گفت: صنعت نساجی مازندران باخصوصی سازی با خاک مساوی و دچار مشکل شده است. به گزارش راسخون به نقل از خبرنگار مهر، نصرالله دریابیگی پیش ازظهر پنجشنبه در هجدهمین هم اندیشی شورای عالی هماهنگی تشکل کارگری با بیان اینکه […]


صنعت نساجی مازندران در پی خصوصی‌سازی با مشکلات فراوانی رو به رو شده استبابل – دبیر اجرایی خانه کارگر مازندران گفت: صنعت نساجی مازندران باخصوصی سازی با خاک مساوی و دچار مشکل شده است.

به گزارش راسخون به نقل از خبرنگار مهر، نصرالله دریابیگی پیش ازظهر پنجشنبه در هجدهمین هم اندیشی شورای عالی هماهنگی تشکل کارگری با بیان اینکه در حال حاضر ۸۵ انجمن کارگری و ۴۰۰ نماینده کارگران و بازنشستگان در استان فعال هستند گفت: انجمن‌های کارگری علاوه بر حفظ منافع کارگران به دنبال حفظ ارزشهای ملی واسلامی و انسانی دولت بوده و در عین حال پیگیر دردهای کارگران در این انجمن است.

دریابیگی ادامه داد: در حالی که اساس کار قانون، حمایت ازکارگران است ولی نبود نظارت بر عدم اجرای صحیح قانون موجب شده تا کارگران ما دچار مشکل شوند.

وی عنوان کرد: با توجه به مشکلات اقتصادی در کشور  آسیب پذیرترین قشر کارگران بوده و در زیر فشارهای اقتصادی در حال خم شدن هستند و بسیاری نیز زیر این اهرمها شکسته شده اند.

فعال انجمن کارگری مازندران اظهار داشت: در اصل ۴۴قانون اساسی برای خصوصی سازی، قرار شده تمام امتیازات دولتی به بخش خصوصی واگذار شود اما متاسفانه این موضوع در این اصل رعایت نشده است و نماد این موضوع را به وضوح می توان در نساجی مازندران مشاهده کرد و با این واگذاری کارگران نساجی با خاک مساوی شد.

وی افزود: نیمی از جمعیت کشور ما را کارگران تشکیل داده اند و از حمایت دولت بی بهره مانده اند و این انجمن پیگیر مشکلات اقتصادی کارگران است.

 


مطالب مرتبط


سایت ملتهب‌کننده بازار ارز و سکه، «tgju» فیلتر شد


قیمت مسکن در شیب سقوط یا صعود؟


واریز سود سهام عدالت سال 96 از دی ماه آغاز می‌شود