اخبار ویژه
تبلیغات

دبیر ستاد اربعین: زائران، اخبار را از رسانه‌های رسمی دریافت کنند

دبیر ستاد اربعین: زائران، اخبار را از رسانه‌های رسمی دریافت کنند

دبیر ستاد اربعین حسینی: زائران برای انتخاب راه، ثبت‌نام و ایمنی و… به رسانه‌ها مراجعه کنند. به گزارش راسخون به نقل از خبرگزاری صدا و سیما؛ شهریار حیدری امروز در همایش یاوران رسانه‌ای اربعین که در وزارت کشور برگزار شد، گفت: نقش قلم در دین و […]


دبیر ستاد اربعین: زائران، اخبار را از رسانه‌های رسمی دریافت کننددبیر ستاد اربعین حسینی: زائران برای انتخاب راه، ثبت‌نام و ایمنی و… به رسانه‌ها مراجعه کنند.

به گزارش راسخون به نقل از خبرگزاری صدا و سیما؛ شهریار حیدری امروز در همایش یاوران رسانه‌ای اربعین که در وزارت کشور برگزار شد، گفت: نقش قلم در دین و آیین مشخص است و چه قلمی بهتر از اینکه در خدمت نهضت حضرت امام حسین (ع) و زائران شان باشد.

وی با بیان اینکه امروز در هجمه دشمنان اربعین قرار گرفته‌ایم که ان شاالله امسال هم مانند سال گذشته پیروز خواهیم شد، اظهار داشت: گروه‌های مطبوعاتی، تحقیقاتی و دانشگاهی غربی در مسیر راهپیمایی حاضر می‌شوند تا ایرادی پیدا و بزرگنمایی کنند ولی موفق نشده و نمی‌شوند.

این مقام مسئول در وزارت کشور ادامه داد: ستاد اربعین ۱۰ ماه است که با کمیته‌های تخصصی و کشوری مشغول به فعالیت است. گروه‌های مختلفی را فعال کرده‌ایم و حتی فرمانداری‌ها هم فعال شده ‌اند ولی رسانه‌ها نقش ویژه‌ای دارند.

شهریاری به اهمیت راهپیمایی اشاره و تصریح کرد: اربعین امسال جایگاه ویژه‌ای دارد. دو تا سه سال پیش دشمنان اسلام از جایگاه اربعین آگاه نبودند اما اکنون آنها فهمیده‌اند اربعین چه جایگاه ویژه‌ای در آگاهی و بیداری و اتحاد اسلام دارد.

وی افزود: اگر امام راحل به بحث محرم و صفر تاکید داشتند، مقام معطم رهبری در چند سال اخیر تاکید ویژه‌ای به مساله اربعین دارند و در وزرشگاه آزادی هم بر این مسئله تاکید دارند.


دبیر ستاد اربعین اضافه کرد: بارها گفته‌ام زائران برای انتخاب صحیح راه، ثبت‌نام و ایمنی و… به رسانه‌ها مراجعه کنند. افراد را به فضای مجازی ارجاع نمی‌دهم اما رسانه های رسمی می توانند با درک درستی از مراسم بزرگ و معنوی اربعین فضای مجازی را هدایت کنند.


 


مطالب مرتبط


تجربیات یک مادر از سفر اربعین به همراه 4 کودک


نقشه های مورد نیاز جهت پیاده روی اربعین


موکب‌های مداحان و سخنرانان در پیاده‌روی اربعین + لیست