حتما شما هم مثل ما بارها برای یه آموزش ثبت برند سرچ کردین و به نتیحه نرسیدن اما اینبار دیگه ایمان داشته باشین که به هدفتون رسیدین، متن زیر رو بخونین تا باور کنین.

به نام خدا

بجای هزینه میلیونی برای ثبت برند کافی یک پنجم آنرا صرف یادگیری شیوه ثبت برند نمایید و یکبار برای همیشه این هنر را یاد بگیرید و علاوه بر ثبت برندهای متنوع برای خودتان زمینه کسب درآمد میلیونی را نیز برای خود فراهم نمایید.

اگه شغل یا حرفه شما مرتبط با فعالیت های الکترونیکی است پیشنهاد شگفت انگیز ما این است که این هنر را با صرف کمترین هزینه ممکن خریداری نمایید و برای خود درآمد ماهانه میلیونی رقم بزنید  و اگر اندکی خوش فکرتر باشید و حوزه درخواست برند مشتریان خویش را بشناسید می توانید با ثبت یک جواز تاسیس (که حداکثر 110 هزار تومان برایتان هزینه در بر خواهد داشت) ، برای خود برند ثبت نموده و باقیمتهای نجومی به مشتریان خود عرضه نمایید و پرواز کنید. اگر هم که شغلتان در این حوزه خدمات الکترونیکی نیست اما نیاز به برند شدن احساس میکنین که بسم الله.

هیچ وقت با خوداندیشیده اید که چرا اینقدر در دنیای مجازی شرکت های ثبت برندبرای ارائه خدمات به شما تلاش میکنند و به هر شکل ممکن دوست دارند تاشما در حوزه کاری خویش مالک برند خودتان باشین ؟!

اجازه دهید تا یکبار به این سوال پاسخ دهیم تاشما هم مثل ما عمق درآمد این دوستان را دریابید. اینان با صرف هزینه حداکثررررررررر نیم میلیونی به شما برند حداقل 2 میلیونی با جوار کسب و یا پروانه بهره بردای و یا جواز تأسیس خودتاااااااان ارائه می دهند توجه  داشته باشین که اگه برندی ماله خودشون باشه و بخوان به شما بفروشن کف قیمت از 10 میلیون تومان شروع میشود خوب توجه کردین دوستان

500 هزار تومان تبدیل می شود به 10 میلیون تومان

اینه که تو سال اگه این شرکتا 50 تا مثل شما گیرشون بیاد که با هزینه ها و تبلیغاتی که میکنن قطعا همین قدر متقاضی و مراجعم دارن ببینین چه درآآآآآآآآآمدی دارن این عزیزان

این بود که ما با دیدن این رویه خیلی سعی کردیم این کار به اصلاح کور رو بدزدیم ازشون،

و بالاخره با تلاش های فراوان و هزینه های مالی هنگفت به این مهم دست یافتیم

چی بذهنمون رسید؟!!!

این که شاید خیلیها باشن که واقعا تو حرفشون حرفه ای هستن و باید که مالک یه برند باشن منتها 10 میلیون تومن برای یه برند!!!!!!! خیلی زیاده ماهم قبول داریم.

گفتیم چه کنیم: گفتیم چرا این هنر رو که هیشکی حاضر نشد با پول کلان هم به ما بفروشه بهشون با نازلترین قیمت ممکن هدیه کنیم

بله آنچه در ادامه و بعد از خرید نصیبتون میشه ثمره یک عمر پشت سیستم نشستن و چشم ضعیف کردنه با یه کوله بار تجربه براتون ثبت برند رو به بهترین شکل ممکن همراه با مثال های متنوع از برندهایی که به نتیجه رسیده ، نرسیده، وسط راه رد شده، ابلاغیه رد مشروط خورد وَ وَ وَ …

یک آموزش جامع و کامل ساختیم و بهتون ارائه میکنیم.

و به جرأت و با جسارت تمام میگیم که اگه کسی بعد از خرید آموزش نتونست با اون برند ثبت کنه نتنها پولش رو بهش بر میگردونیم بلکه توی رسته شغلی مورد نظرش یه برند براش ثبت میکنیم و بهش هدیه میکنیم. (به شرافتمون قسم که این کار رو میکنیم)

لینک مطلب در :
https://drp30.com/product/brand-registration-training