اخبار ویژه
تبلیغات

کیهان: مهراب قاسم‌خانی اظهار فضل نکند!

کیهان: مهراب قاسم‌خانی اظهار فضل نکند!

به گزارش راسخون به نقل از ایسنا، روزنامه کیهان نوشت: «یک فیلم‌نامه‌نویس از تیترهای کیهان درباره لزوم اعدام مفسدان اقتصادی و تهدید انصارالله یمن به مقابله به مثل با آل‌ سعود و رژیم امارات ابراز ناخرسندی کرد. مهراب قاسم‌خانی با اشاره به دو تیتر کیهان «انتظار […]


کیهان: مهراب قاسم‌خانی اظهار فضل نکند!
به گزارش راسخون به نقل از ایسنا، روزنامه کیهان نوشت: «یک فیلم‌نامه‌نویس از تیترهای کیهان درباره لزوم اعدام مفسدان اقتصادی و تهدید انصارالله یمن به مقابله به مثل با آل‌ سعود و رژیم امارات ابراز ناخرسندی کرد.

مهراب قاسم‌خانی با اشاره به دو تیتر کیهان «انتظار مردم از برخورد با مفسدان اقتصادی؛ دو صد گفته چون نیم اعدام نیست» و «سخنگوی انصارالله خطاب به شرکت‌های بین‌المللی؛ موشک‌ها در راه است – دبی، ابوظبی و ریاض را تخلیه کنید»، در اینستاگرام نوشت: این میزان قلب‌های رئوف و بی‌کینه، این همه ذهن‌های آرام و مملو از عشق و انسانیت، این مقدار روح‌های بخشنده و آکنده از صلح، اونم توی تحریریه یک نشریه، واقعا رشک‌برانگیزه خوش به حال دوستان و خانواده‌ها و فرزندان این عزیزان که میتونن این حجم از مهربانی و عطوفت رو از نزدیک لمس کنن.


گل کردن عواطف این فیلم‌نامه‌نویس درباره مفسدان اقتصادی و قاتلان مردم بی‌گناه یمن، این سؤال را به ذهن متبادر می‌کند که امثال وی، طرف ملت‌ها هستند یا مفسدان زالوصفت و جنایتکاران جنگی؟


به نظر می‌رسد آقای قاسم‌خانی و نظایر وی که درباره هر موضوع – فارغ از سواد و دانش – اظهار نظر می‌کنند، به جای پرداختن به آن، ابتدا باید یک عذرخواهی بزرگ از مردم به خاطر تبدیل شدن به بازیچه‌های ستادهای انتخاباتی انجام دهند. آنها یا تشخیص نداشتند و مردم را فریب دادند یا با علم، این فریب را مرتکب شدند که اکنون مردم باید با دلار ۱۰-۱۱ هزار تومانی و سکه ۴ میلیون تومانی و تورم‌های چند ده درصدی دست به گریبان باشند. اگر هم واقعا چیزی سرشان نمی‌شود، دیگر در مسائلی که قدرت تشخیص ندارند، اظهار فضل نکنند.»