اخبار ویژه

در ۷ وزن بازی‌های آسیایی مدعی کسب مدال هستیم

در ۷ وزن بازی‌های آسیایی مدعی کسب مدال هستیم

به گزارش به نقل از مهر، علی مرادی رئیس فدراسیون در حاشیه بازدید رئیس کمیته ملی المپیک، اظهار داشت: بالغ بر ۴۰ سال پیش بزرگانی چون محمد نصیری و محمد زهتاب در بازی‌های آسیایی قهرمان شدند. در این سالن که بسیار تاریخی و اسطوره سازی […]


در ۷ وزن بازی‌های آسیایی مدعی کسب مدال هستیم


به گزارش به نقل از مهر، علی مرادی رئیس فدراسیون در حاشیه بازدید رئیس کمیته ملی المپیک، اظهار داشت: بالغ بر ۴۰ سال پیش بزرگانی چون محمد نصیری و محمد زهتاب در بازی‌های آسیایی قهرمان شدند. در این سالن که بسیار تاریخی و اسطوره سازی است، عزیزان دیگری جا پای آنها گذاشتند مثل سهراب مرادی، کیانوش رستمی، بهداد سلیمی، سعید محمدپور، سعید علی حسینی، علی هاشمی و سید ایوب موسوی که برای وزنه‌برداری ایران بسیار ارزنده هستند.

وی افزود: این قهرمانان برای شاد کردن دل مردم زحمت می‌کشند و امیدواریم با حمایت‌های آقای صالحی امیری و دیگر مسئولان ورزش کشورمان به آوردگاه بازی‌های آسیایی برویم و همچون المپیک۲۰۱۶ ریو برای کشورمان مدال های ارزشمندی را به ارمغان بیاوریم.

رئیس فدراسیون وزنه برداری ادامه داد: در این مدت تغییرات اساسی در ورزش وزنه‌برداری صورت گرفته که تحولات اصلی آن در تغییر اوزان است. مطمئنا ما در ۷ وزن بازی‌های آسیایی جاکارتا مدعی کسب مدال هستیم و یک افتخارآفرینی بزرگ برای کشورمان به ارمغان می آوریم. بعد از بازی‌های آسیایی نیز در مسابقات جهانی ترکمنستان از عنوان قهرمانی خود دفاع خواهیم کرد.

رئیس فدراسیون وزنه برداری تصریح کرد: نسبت به ۲۵ سال پیش جوانان وزنه برداری کشورمان رکوردهای زیادی را جابجا کردند که سهم ما هم اکنون در دنیا ۳۵ درصد است. این مقدار از جابجایی رکورد در دنیا خیلی با ارزش است که در اختیار ورزشکاران ماست.

وی خاطرنشان کرد: این رکوردها با ورزشکاران پاک و عاری از دوپینگ برای ما به دست آمده است و این ورزشکاران ما می‌توانند در هر لحظه آزمایش دوپینگ بدهند و با حمایت همه جانبه شما مسئولان و دولت تدبیر و امید می‌توانند دل مردم را شاد کنید.


/2759/