محمد انصاری ملی‌پوش پرسپولیس و بازیکن با اخلاق این تیم در اقدامی انسان دوستانه قصد دارد مدال های قهرمانی اش را به مزایده بگذارد و آن ها را به نفع کودکان زلزله زده بی سرپرست هزینه کند و اظهار امیدواری کرد که دیگران هم در این کار خیر او را کمک کنند

محمد انصاری ملی‌پوش پرسپولیس

محمد انصاری، بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس تهران اظهار کرد: خدا را شکر توانستیم با همت بازیکنان، کادر فنی، مسئولان باشگاه و هواداران فصل خوبی را رقم بزنیم. همچنین در آسیا هم به مرحله یک چهارم نهایی هم صعود کردیم تا فصل موفقمان را به خوبی تمام کنیم. ما پارسال به نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا هم رسیدیم. امیدوارم در این فصل اتفاقات بهتری نسبت به سال گذشته برای ما رقم بخورد.

او در مورد برخی انتقادات نسبت به نحوه بازی پرسپولیس در انتهای فصل، گفت‌: باز هم می‌گویم خدا را شکر با اختلاف امتیاز خوب، قهرمان شدیم. به نظر من برخی از انتقادات درست است. به خاطر اختلاف امتیاز زیاد با دیگر تیم‌ها در بعضی از بازی‌ها آن حرارت را نداشتیم و نتوانستیم مثل همیشه بازی کنیم.

انصاری که در برنامه “تهران ورزشی” رادیو تهران صحبت می‌کرد، در خصوص تمدید قرارداد برانکو هم تصریح کرد: برانکو چند سال است که در پرسپولیس حضور دارد و کارنامه‌اش نشان دهنده موفقیت اوست. حفظ او از سیاست‌های اصلی باشگاه بوده است ما هم خوشحال هستیم که او در پرسپولیس ماندنی شد امیدوارم در آینده موفق‌تر باشد.

محمد انصاری ملی‌پوش پرسپولیس

محمد انصاری بازیکن با اخلاق پرسپولیس

بازیکن اخلاق فصل گذشته لیگ برتر با بیان این که در فوتبال  ایران بازیکنان با اخلاق بسیاری وجود دارد گفت‌: به خاطر این که من در یک تیم پر طرفدار بازی می‌کنم در چشم هستم ولی بازیکنان با اخلاق زیادی در لیگ ایران وجود دارد. با این که به نظر من گرفتن یا نگرفتن کارت زرد ملاک خیلی خوبی برای انتخاب بازیکن با اخلاق یا بی‌اخلاق نیست اما من در این فصل دو کارت زرد گرفتم.

مزایده مدال قهرمانی محمد انصاری ملی‌پوش پرسپولیس

بازیکن پرسپولیس در مورد مزایده مدال قهرمانی‌اش هم بیان‌ کرد: من با کمک مهدی روزخوش، یکی از دوستان

رسانه‌ای‌ام تصمیم گرفتم مدال قهرمانی این فصلم را به مزایده بگذارم و درآمد حاصل از آن را به

۱۴ نفر از کودکانی که در زلزله کرمانشاه پدر و مادر خودشان را از دست داده‌اند اختصاص دهم.

به نظرم این اتفاق خوبی است. امیدوارم کسانی که به کار خیر علاقهمند هستند ما را در این

راه کمک کنند. آنها می‌توانند با این برنامه رادیویی هم تماس بگیرند.

.u623d4654cd5d8acd09f6b01e7db85ffb { padding:0px; margin: 0; :1em!important; :1em!important; width:100%; display: block; font-weight:bold; :#eaeaea; border:0!important; :4px solid #e6e6e6!important; text-decoration:none; } .u623d4654cd5d8acd09f6b01e7db85ffb:active, .u623d4654cd5d8acd09f6b01e7db85ffb:hover { opacity: 1; transition: opacity 250ms; webkit-transition: opacity 250ms; text-decoration:none; } .u623d4654cd5d8acd09f6b01e7db85ffb { transition: 250ms; webkit-transition: 250ms; opacity: 1; transition: opacity 250ms; webkit-transition: opacity 250ms; } .u623d4654cd5d8acd09f6b01e7db85ffb .ctaText { font-weight:bold; color:#34495E; text-decoration:none; font-size: 16px; } .u623d4654cd5d8acd09f6b01e7db85ffb .postTitle { color:#C0392B; text-decoration: underline!important; font-size: 16px; } .u623d4654cd5d8acd09f6b01e7db85ffb:hover .postTitle { text-decoration: underline!important; }

 

ملی‌پوش فوتبال ایران در خصوص جام جهانی هم اظهار کرد: جام جهانی مهم‌ترین اتفاق فوتبالی است. امیدوارم از تیم‌ ‌ملی حمایت خوبی شود چرا که الان مهم‌ترین زمان است و باید بهترین امکانات در اختیار تیم‌ ‌ملی قرار بگیرد تا در جام جهانی بدرخشد و پرچم ایران را بالا ببرد.

محمد انصاری ملی‌پوش پرسپولیس

محمد انصاری

او در مورد لیست ۳۵ نفره تیم‌ ‌ملی هم گفت‌: همه کسانی که در این لیست هستند شانس حضور

در جام جهانی را دارند. البته واقعا فرقی ندارد چه کسی در لیست نهایی تیم‌ ‌ملی قرار بگیرد.

امیدوارم هر کسی در لیست نهایی است، عملکرد درخشانی از خود نشان دهد.

انصاری در پایان از مردم خواست تا با دعای خیر و انرژی مثبت از تیم‌ ‌ملی و بازیکنانش حمایت کنند.

بیشتر بدانید :انصاری همچنان به دنبال حضور در روسیه

محمد انصاری که طی سه فصل اخیر با درخشش قابل توجه خود به بازیکنی قابل اتکا در جمع سرخپوشان تبدیل شده و برانکو در دو پست کلیدی تیمش روی عملکرد او حساب ویژه‌ای باز کرده، به نظر می‌رسد طی روزهای اخیر از حضور در اردوی نهایی تیم ملی ناامید شده است.

محمد انصاری ملی‌پوش پرسپولیس که در آخرین اردوی تیم ملی از لیست کارلوس کی‌روش جا مانده است، همچنان امیدوار است در فرصت کوتاه باقیمانده بتواند نظر سرمربی تیم ملی را به خود جلب کرده و شانس حضور در روسیه را به دست بیاورد.

مدافع چپ پای پرسپولیس در بازی برابر پارس جنوبی در پست دفاع میانی برای این تیم در غیاب سیدجلال

حسینی به میدان رفت و توانست عملکرد قابل قبولی از خود به جا بگذارد. باید اکنون منتظر ماند

و دید طی روزهای کوتاه مانده تا اعلام لیست نهایی عملکرد او خصوصا برابر دو حریف بین المللی پرسپولیس

در لیگ قهرمانان آسیا او را به لیست تیم ملی نزدیک خواهد کرد یا خیر.

ایسنا , ورزش سه