در لیستی که از دستمزد گران ترین مربیان شاغل در جام جهانی روسیه منتشر شده کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی کشورمان در میان سرمربی های که دستمزد نجومی گرفته اند و در رده هفتم قرار دارد

کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی

کارلوس کی روش یکی از گران ترین مربیان شاغل در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه خواهد بود. واخیم لو که در جام جهانی ۲۰۱۴ آلمان را قهرمان جام جهانی کرد همچنان گران ترین مربی جام جهانی است.

لیست دستمرد دریافتی سرمربیان ۳۲ تیم راه‌یافته به جام جهانی ۲۰۱۸ به شرح زیر است:

۱- یواخیم لو سرمربی آلمان با دستمزد ۳٫۳۱ میلیون پوند در سال

۲- تیته سرمربی برزیل و دیدیه دشان سرمربی فرانسه با دستمزد ۳٫۰۲ میلیون پوند در سال

۴- خولن لوپتگی سرمربی اسپانیا با دستمزد ۲٫۵۸ میلیون پوند در سال

۵- استانیسلاو چرچسوف سرمربی روسیه با دستمزد ۲٫۲۱ میلیون پوند در سال

۶- فرناندو سانتوس سرمربی پرتغال با دستمزد ۱٫۹۱ میلیون پوند در سال

۷- کارلوس کی‌روش سرمربی ایران و گرث ساوت‌گیت سرمربی انگلیس با دستمزد ۱٫۶۹ میلیون پوند در سال

۹- خورخه سامپائولی سرمربی آرژانتین با دستمزد ۱٫۵۵ میلیون پوند در سال

۱۰- اسکار تابارس سرمربی اروگوئه با دستمزد ۱٫۴۷ میلیون پوند در سال

۱۱- هکتور کوپر سرمربی مصر و خوسه پکرمان سرمربی کلمبیا با دستمزد ۱٫۳۰ میلیون پوند در سال

کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی

مقایسه دستمزد کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی با مربیان جام جهانی

۱۳- خوان پیتزی سرمربی عربستان با دستمزد ۱٫۲۳ میلیون پوند در سال

۱۴- برت فن‌مارویک سرمربی استرالیا با دستمزد ۱٫۰۳ میلیون پوند در سال

۱۵- ریکاردو گارکا سرمربی پرو با دستمزد ۹۶۰ هزار پوند در سال

۱۶- خوان اوساریو سرمربی مکزیک با دستمزد ۸۸۰ هزار پوند در سال

۱۷- آگه هاریده سرمربی دانمارک، آکیرا نیشینو سرمربی ژاپن و روبرتو مارتینس سرمربی بلژیک با دستمزد ۸۱۰ هزار پوند در سال

۲۰- ولادیمیر پتکوویچ سرمربی سوئیس با دستمزد ۷۴۰ هزار پوند در سال

۲۱- اِروی رنار سرمربی مراکش با دستمزد ۶۸۱ هزار پوند در سال

۲۲- هلمیر هالگریمسون سرمربی ایسلند با دستمزد ۶۱۱ هزار پوند در سال

۲۳- زلاتکو دالیچ سرمربی کرواسی با دستمزد ۴۷۸ هزار و ۵۰۰ پوند در سال

۲۴- گرنوت رور سرمربی نیجریه با دستمزد ۴۳۶ هزار و ۶۰۰ پوند در سال

۲۵- یان اندرسون سرمربی سوئد و شین تائه‌یونگ سرمربی کره‌جنوبی با دستمزد ۳۹۲ هزار و ۵۰۰ پوند در سال

۲۷- هرنان گومس سرمربی پاناما با دستمزد ۳۴۹ هزار پوند در سال

۲۸- نبیل معلول از سرمربی تونس و اسکار رامیرز سرمربی کاستاریکا با دستمزد ۳۰۵ هزار و ۵۰۰ پوند در سال

۳۰- ملادن کرستاجیچ سرمربی صربستان با دستمزد ۲۶۱ هزار و ۴۰۰ پوند در سال

۳۱- آدام ناوالکا سرمربی لهستان با دستمزد ۲۳۵ هزار و ۶۰۰ پوند در سال

۳۲- آلو سیسه سرمربی سنگال با دستمزد ۱۷۴ هزار و ۵۰۰ پوند در سال

بیشتر بدانید :کی روش هفتمین مربی گران قیمت جام جهانی

دستمزد پردرآمدترین مربیانی که در جام جهانی ۲۰۱۸ حضور دارند منتشر شد. کی روش سرمربی ایران در رتبه هفتم قرار دارد. نکته بسیار جالب این است که سرمربیان ایران ، پرتغال و اسپانیا که همگروه هستند همگی در فهرست گران ترین مربیان جام جهانی قرار دارند و این یعنی اینکه گروه ایران حداقل از لحاظ دستمزد مربیان گران ترین گروه است.

.u1d1c9f0c94e6d94df6e2b8a560c977cc { padding:0px; margin: 0; :1em!important; :1em!important; width:100%; display: block; font-weight:bold; :#eaeaea; border:0!important; :4px solid #e6e6e6!important; text-decoration:none; } .u1d1c9f0c94e6d94df6e2b8a560c977cc:active, .u1d1c9f0c94e6d94df6e2b8a560c977cc:hover { opacity: 1; transition: opacity 250ms; webkit-transition: opacity 250ms; text-decoration:none; } .u1d1c9f0c94e6d94df6e2b8a560c977cc { transition: 250ms; webkit-transition: 250ms; opacity: 1; transition: opacity 250ms; webkit-transition: opacity 250ms; } .u1d1c9f0c94e6d94df6e2b8a560c977cc .ctaText { font-weight:bold; color:#34495E; text-decoration:none; font-size: 16px; } .u1d1c9f0c94e6d94df6e2b8a560c977cc .postTitle { color:#C0392B; text-decoration: underline!important; font-size: 16px; } .u1d1c9f0c94e6d94df6e2b8a560c977cc:hover .postTitle { text-decoration: underline!important; }

 

آنچه باید بدانید کی‌روش: بسیار بسیار نگران آماده‌سازی تیم‌ملی هستم

کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در حاشیه تمرین ملی پوشان در ساختمان پک در جمع خبرنگاران گفت: شخصا بسیار خوشحال هستم پس از گذشت ۷ سال و گذشت همه بحث‌ها و مجادله‌هایی که برای ساخت این مجموعه داشتیم این مجموعه کامل شده است.

او ادامه داد: به شخصه بسیار خوشحال و مفتخر هستم که این ساختمان تبدیل شده به خانه‌ای که برای بازیکنان مرد و زن تا چه از لحاظ فوتبالی، چه از نظر تکنیکی خودشان را پیشرفت بدهند. خوشبختانه افرادی که می‌خواستند به این پروژه لطمه بزنند موفق نشدند و خوشحالم این مجموعه میراثی برای آیندگان است.

کی‌روش در ادامه گفت: فورواردهای ما گل‌های زیادی زدند که این به خاطر حسادت‌شان به مدافعان‌مان بود که گل‌های کم‌تری خوردند. خیلی خوشحالم که ۱۴-۱۳ بازیکن لژیونر داریم که اکثرا در اروپا توپ می‌زنند. وظیفه این بازیکنان این است که داشته‌ها و تجربه‌های‌شان را در اختیار دیگران بگذارند تا فوتبال ایران پیشرفت کند.

وی در ادامه گفت: بعضی از شما شاید به خاطر داشته باشید که من همان روز اول در یک نشست خبری گفتم که فدراسیون فوتبال نیاز به یک زمین چمن دارد و حالا می‌بینید که پس از ۷ سال تیم ملی ایران زمین مخصوص خودش را دارد.

کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی

سرمربی تیم ملی

کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران با بیان این که یک پیشنهاد به رییس جمهوری داده است گفت: من به رییس جمهور یک پیشنهاد دادم که بخشی از پاداش‌هایی که قرار است پس از جام جهانی به تیم ملی اختصاص یابد صرف زمین کنند.

او ادامه داد: شما من را می‌شناسید. شخصی نیستم که راجع به دستاوردهای خودم تبلیغ کنم. امیدوارم شما که به بازدید از مجموعه پک آمده‌اید متوجه شوید که چه کاری انجام می‌دادم وقتی در تعطیلات بودم. من در تعطیلات خود نیز خیلی سخت کار می‌کردم. حالا شما فکر کنید که آن روزی که بخواهم شروع به کار کردن کنم چه کاری انجام می‌دهم.

کی‌روش با بیان این که در چند روز آینده باید تصمیمات مهمی درباره تیم ملی بگیرم، گفت: باید لیست ۳۴ نفره را به ۲۳ نفر کاهش بدهیم و حالا باید با تمام تمرکز کارمان را ادامه دهیم. نه تنها باید تصمیمات درستی بگیریم بلکه باید تلاش کنیم که بازیکنانی که بهترین عملکرد را دارند، به روسیه ببریم. ما داریم تک تک بازیکنان را به دقت بررسی می‌کنیم.

او ادامه داد: راه و مسیری که پیش رو داریم بسیار دشوار است. بعد از قرعه‌کشی اگر به یاد داشته باشید، بنده عرض کردم که ایران تاریخی‌ترین چالش فوتبالی خودش را پیش‌رو دارد. الان همان لحظه‌ای است که من باید تاکید کنم به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران بنده بسیار بسیار نگران هستم در روند آماده‌سازی تیم برای رفتن به جام جهانی. شرایطی که با آن مواجه هستیم می‌تواند شرایط بسیار جدی برای آمادگی ما در جام جهانی ۲۰۱۸ باشد.

جام جم آنلاین , ورزش سه