اخبار ویژه
تبلیغات

غرفه های برتر نمایشگاه کتاب تهران معرفی شدند

غرفه های برتر نمایشگاه کتاب تهران معرفی شدند

به گزارش به نقل از مهر، در این مراسم که عصر امروز شنبه ۲۲ اردیبهشت ماه با حضور معاون اول رئیس جمهور در مصلی امام خمینی (ره)   برگزار شد، ضمن اعطای جایزه به سفرای صربستان (کشور مهمان ویژه) و تونس (شهر مهمان) در نمایشگاه […]


غرفه های برتر نمایشگاه کتاب تهران معرفی شدند


به گزارش به نقل از مهر، در این مراسم که عصر امروز شنبه ۲۲ اردیبهشت ماه با حضور معاون اول رئیس جمهور در مصلی امام خمینی (ره)   برگزار شد، ضمن اعطای جایزه به سفرای صربستان (کشور مهمان ویژه) و تونس (شهر مهمان) در نمایشگاه کتاب تهران، غرفه های برتر بخش های مختلف این نمایشگاه به شرح زیر معرفی شدند:در این بخش غرفه انتشارات کارنامه به عنوان غرفه برتر ناشران تهرانی در غرفه انتشارات مرصل به عنوان غرفه برتر ناشران شهرستانی معرفی شدند. در این بخش همچنین غرفه بنگاه ترجمه و نشر کتاب پارسه شایسته تقدیر شناخته شد.

در غرفه رویان پژوه به عنوان غرفه برتر معرفی شد.

در غرفه انتشارات طوطی به عنوان غرفه برتر ناشران تهرانی و غرفه انتشارات حدیث نینوا به عنوان غرفه برتر ناشران شهرستانی معرفی شدند. در این بخش غرفه انتشارات زعفران شایسته تقدیر شناخته شد.

در غرفه انتشارات «واله» به عنوان غرفه برتر  و غرفه انتشارات تخته سیاه به عنوان غرفه شایسته تقدیر معرفی شند.

در غرفه چهره پردازان عصر نو به عنوان غرفه برتر شناخته شد.

در غرفه انتشارات پارسیان به عنوان غرفه برتر و غرفه انتشارات آوند دانش و غرفه انتشارات ویژه نشر به عنوان غرفه های شایسته تقدیر معرفی شدند.

در سازمان ورزشی شهرداری تهران به عنوان غرفه برتر شناخته شد.

در ، غرفه پایگاه خبری و تحلیلی پارسینه شایسته تقدیر شناخته شد.


/2759/