اخبار ویژه
تبلیغات

تاج : عده ای مریض هستند / انتقاد سازنده را قبول می کنم، حتی درباره کی روش

تاج : عده ای مریض هستند / انتقاد سازنده را قبول می کنم، حتی درباره کی روش

به گزارش به نقل از فارس، مهدی تاج در مراسم بدرقه تیم ملی فوتسال بانوان به جام ملت های آسیا اظهار داشت: همه تیم های ما به جام جهانی رفته اند و بهترین شرایط را دارند. اعتقاد دارم انتقاد خوب است اما باید سازنده باشد. […]


تاج : عده ای مریض هستند / انتقاد سازنده را قبول می کنم، حتی درباره کی روش


به گزارش به نقل از فارس، مهدی تاج در مراسم بدرقه تیم ملی فوتسال بانوان به جام ملت های آسیا اظهار داشت: همه تیم های ما به جام جهانی رفته اند و بهترین شرایط را دارند. اعتقاد دارم انتقاد خوب است اما باید سازنده باشد. ما دومین تیم راه یافته به جام جهانی هستیم و باید به جوانان ایرانی افتخار کرد.

وی افزود: بانوان ما با حفظ کرامت انسانی اعزام شوند. رسانه های ما متاسفانه از رسانه های خارجی خط می گیرند رسانه هایی که حتی در برخی از آنها خبرنگارش جرات ندارد، اسمش را بنویسد. 

رییس فدراسیون فوتبال گفت: اولین دوره قهرمانی آسیا جایگاه نخست را کسب کردیم و امیدوارم از این عنوان دفاع کنیم. ما باید قهرمانی مان را حفظ کرده و به توفیقات دیگر هم برسیم یعنی بعد از ٤٤ سال تیم امید به المپیک راه یابد این خواسته مردم است. 

تاج با اشاره به اینکه باید از منتقدان سازنده تشکر کرد، گفت: انتقادهای به جا قابل احترام است اما عده ای از رسانه ها از برخی سایت ها خط می گیرند و از ما سوال می کنند. انتقاد سازنده برای ما قابل قبول است حتی اگر از سرمربی تیم ملی باشد یا قراردادها و جذب اسپانسر. عده ای مریض هستند و حتی اگر غذای سالم به آنها بدهیم، می گویند تلخ است.

رییس فدراسیون فوتبال ادامه داد: ما ١٣ میلیارد برای کمپ هزینه کردیم. بهترین چمن را آماده کرده ایم که ماه ٥ یا ٦ آماده می شود. این کمپ یکی از بهترین کمپ ها در آسیاست که در بدترین شرایط آب و هوایی می توان از آن استفاده کرد.  به زودی ساختمان فوتسال را افتتاح می کنیم که ٨٠ درصد ساختمان آماده شده است.  

تاج یادآور شد: امیدوارم بعد از سالها در جام باشگاههای آسیا فینالیست شویم و در جام جهانی موفق شویم. ما می گوییم ٣ بازی آبرومند داشته باشیم نه اینکه بگویم ما اسپانیا را می بریم و بعد همه بگویند پس حتما می بریم. من این گروه را مرگ نمی دانم گروه زندگی می دانم. بعد بازیهای آسیایی را پیش رو داریم که سرمربی مشخص شده و به زودی اعلام می کنیم. در ادامه هم جام ملتهای آسیا را در پیش داریم که شنبه قرعه کشی می شود.


/2759/