اخبار ویژه
تبلیغات

عربستان و امارات، آمریکا را معبود خود می‌دانند / آمریکا شریک اصلی در جنایت ترور صالح الصماد است

عربستان و امارات، آمریکا را معبود خود می‌دانند / آمریکا شریک اصلی در جنایت ترور صالح الصماد است

به گزارش به نقل از تسنیم، الحوثی در ابتدای سخنان خود گفت: مشارکت و حضور در تشییع الصماد با وجود تهدیدات ائتلاف متجاوز سعودی، با عظمت بود. وی افزود: حملات عربستان به مراسم تشییع الصماد، منجر به شهادت یک تن و زخمی شدن شماری […]


عربستان و امارات، آمریکا را معبود خود می‌دانند / آمریکا شریک اصلی در جنایت ترور صالح الصماد است


به گزارش به نقل از تسنیم، الحوثی در ابتدای سخنان خود گفت: مشارکت و حضور در تشییع الصماد با وجود تهدیدات ائتلاف متجاوز سعودی، با عظمت بود.

وی افزود: حملات عربستان به مراسم تشییع الصماد، منجر به شهادت یک تن و زخمی شدن شماری از شهروندان یمنی شد.

رهبر جنبش انصارالله یمن اظهار داشت: رهبران ائتلاف متجاوز سعودی، نمی‌فهمند و از عقل و احساس برخوردار نیستند و خداوند بر دل‌های آن‌ها مهر زده است.

وی گفت: ما از همه کسانی که برای ما در پی شهادت الصماد پیام تسلیت فرستادند و در رأس آن‌ها سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان قدردانی می‌کنیم.

رهبر جنبش انصارالله افزود: اقدامات احمقانه‌ای که در جریان برگزاری مراسم تشییع الصماد رخ داد، بیانگر میزان پستی و سقوط اخلاقی ائتلاف متجاوز سعودی است.

وی در ادامه گفت: یمنی‌ها امروز با یکی از بهترین‌ مردان یمن، وداع و با وجود حملات مراسم تشییع وی را برگزار کردند.

الحوثی گفت: ترور الصماد جنایتی ظالمانه علیه مسلمانی است که گناهی مرتکب نشده بود.

وی با اشاره به کمک آمریکا در ترور الصماد تاکید کرد: هدف از ترور الصماد تاثیر بر همبستگی سیاسی بین یمنی‌ها بود.

رهبر جنبش انصارالله یمن گفت: روحیه معنوی ملت ما با فداکاری شهید الصماد، افزایش یافت.

وی ادامه داد: متجاوزان با نظارت آمریکا و چراغ سبز رژیم صهیونیستی حرکت می‌کنند. عربستان و امارات آمریکا را خدای خود می‌دانند و حلال و حرام آمریکا، حلال و حرام آن‌ها است.

رهبر جنبش انصارالله در ادامه اظهار داشت: آمریکا شریک اصلی ترور الصماد است و آن‌ها از طریق ترور الصماد، به از بین رفتن وحدت داخلی در یمن دل بسته بودند.

وی تاکید کرد که شهادت الصماد، احساس عزت و غرور یمنی‌ها و خشم آن‌ها علیه متجاوزان را بیشتر و اراده مقاومت و پایداری را تقویت کرد.

رهبر جنبش انصارالله یمن اظهار داشت: همه مسئولان یمنی پیش‌بینی شهادت را می‌کنند، و با این وجود همه به انجام وظایف خود ادامه می‌دهند.

الحوثی در ادامه گفت: شهید الصماد الگوی همه مسؤولان است و الگویی است که مردم یمن به آن افتخار می‌کنند.

رهبر جنبش انصارالله تاکید کرد که شهید صالح الصماد به دنبال قدرت نبود و مسؤولیت را به خاطر ایمان و اعتقاد و با انگیزه خدمت به یمن و مردم یمن پذیرفت.


/2759/