اخبار ویژه
تبلیغات

توافق شفاهی شفر با افتخاری برای تمدید قرارداد با استقلال

توافق شفاهی شفر با افتخاری برای تمدید قرارداد با استقلال

به گزارش به نقل از تسنیم، روز گذشته (شنبه) جلسه‌ای میان سیدرضا افتخاری با وینفرد شفر و ساشا پسرش برگزار شد تا دو طرف در خصوص بحث تمدید قرارداد صحبت‌های خود را مطرح کنند. در این جلسه، سرمربی آلمانی استقلال در رابطه با خواسته‌های خود، […]


توافق شفاهی شفر با افتخاری برای تمدید قرارداد با استقلال


به گزارش به نقل از تسنیم، روز گذشته (شنبه) جلسه‌ای میان سیدرضا افتخاری با وینفرد شفر و ساشا پسرش برگزار شد تا دو طرف در خصوص بحث تمدید قرارداد صحبت‌های خود را مطرح کنند. در این جلسه، سرمربی آلمانی استقلال در رابطه با خواسته‌های خود، حفظ دستیارانش و … نقطه نظرات خود را بیان کرد و مدیرعامل باشگاه هم گفت که مشکلی در این زمینه وجود ندارد و تنها باید خواسته‌های او را در هیئت مدیره مطرح و پس از موافقت اعضا، قرارداد سرمربی آبی‌ها تمدید شود. قرار شده پس از برگزاری فینال جام حذفی، جلسه هیئت مدیره تشکیل و پس از مطرح کردن خواسته‌های شفر در جلسه، کارهای تمدید قرارداد انجام شود.

هیئت مدیره استقلال پیش از این به سیدرضا افتخاری اختیار تام داده بود تا هر چه زودتر کارهای تمدید قرارداد شفر را دستور کار خود قرار دهد. مدیرعامل استقلال هفته گذشته در ساختمان فوتسال نیز جلسه اولیه را با شفر تشکیل داده بود.


/2759/