اخبار ویژه
تبلیغات

آیت‌الله ایمانی استعفا داد

آیت‌الله ایمانی استعفا داد

به گزارش ، آیت الله اسدالله ایمانی نماینده ولی‌فقیه در استان فارس و امام‌جمعه شیراز عصر امروز (شنبه) طی نامه‌ای به رهبر معظم انقلاب استعفا داد. آیت‌الله ایمانی در چند ماه گذشته به دلیل بیماری چندین مرتبه در بیمارستان بستری شد. وی متولد سال […]


آیت‌الله ایمانی استعفا داد


به گزارش ، آیت الله اسدالله ایمانی نماینده ولی‌فقیه در استان فارس و امام‌جمعه شیراز عصر امروز (شنبه) طی نامه‌ای به رهبر معظم انقلاب استعفا داد.

آیت‌الله ایمانی در چند ماه گذشته به دلیل بیماری چندین مرتبه در بیمارستان بستری شد. وی متولد سال 1326 در شهرستان کازرون است و سال‌ها در حوزه‌های علمیه قم و کازرون و همچنین بوشهر به تدریس مشغول بوده و بعد از پیرزوی انقلاب اسلامی در دانشگاه‌های شیراز کرسی تدریس را همزمان با مسئولیت نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه‌های شیراز بر عهده داشت.«

با آرزوی بهترین توفیقات و صحت و سلامت برای آن مقام منیع و عظیم‌الشان، خاطر عالی تصدیع می‌دهد، بعد از قریب چهار دهه به دوش کشیدن بار امانت و انجام فرامین امام راحل و نصب‌العین قرار دادن منویات حضرتعالی، اینک احساس می‌کنم زمان آن رسیده تا حسب وظیفه این امر خطیر و رسالت مهم را به صاحب آن بازگردانم تا ان‌شالله به دست شخصی توانمند و دلسوز سپرده و هدایتگر و راهگشای استان باشد. 

«فاستقم کما امرت» باعث شد که در این چهل سال ضمن احیای حوزه‌های علمیه در دو استان محل ماموریت و منسجم نمودن امور طلاب و اساتید و روحانیت معظم مناطق، تلاش برای کسب رضای خالق، خدمت به مخلوق و عمل به تکلیف به چیزی حتی بیماری شدید، توجهی ننمایم؛ لیکن اینک ناخوشی و ضعف شدید جسمانی بر من غالب گشته و مانع از انجام فرائض محوله شده است، فلذا از آن رهبر معظم کسب اجازه و ردّ امانت دارم. 

در پایان، از محضر حضرتعالی و مردم شریف استان‌های فارس و بوشهر که نمایندگی شما و امامت جمعه را در آن مناطق بعهده داشتم، حلالیت طلبیده و آرزو دارم همواره مشمول دعای خیرتان باشم. 

»


/2759/