دختر وینفرد شفر سرمربی موفق این روزهای استقلال که همیشه کارهای پدرش را دنبال می کند و ظاهرا علاقه شدیدی به پدرش و حضور در ایران نیز دارد در تازه ترین پست اینستاگرامش آرزو کرده همراه دختران هوادار استقلال در استادیوم به تماشای بازی استقلال بنشیند

دختر وینفرد شفر

دختر شفر همچنان جسورانه از حق ورود بانوان به ورزشگاه‌های ایران دفاع می‌کند. از روزی که وینفرد شفر به ایران آمد و هدایت استقلال را به عهده گرفت، دختر او نیز علاقه خودش به فوتبال را بارها نشان داده و فعالیت زیادی در فضای مجازی دارد.

او معمولا پست ها و استوری های خود را به صحبت درباره تیم پدرش اختصاص می دهد.

این بار هم در آخرین پستی که گذاشته، آرزو کرده تا روزی در ایران همراه با دختران استقلالی در استادیوم بازی های تیم محبوبش را ببیند.

دختر وینفرد شفر

پیام جالب دختر وینفرد شفر

بیشتر بدانید از وینفرد شفر مردی با شال آبی

استقلال این روزها در شرایطی انتظارات و خواسته های طرفدارانش را برآورده می کند که در کنار این هواداران

سایر اهالی فوتبال نیز از نظم و دیسیپلین حاکم بر این تیم همین طور نمایش فنی و حس جاه طلبی

حاکم بر آبی ها کاملا رضایت داشته و به تمجید از عملکرد سرمربی آلمانی می پردازند.

مردی که از بدو ورود به اردوی استقلال و نشستن روی نیمکت با سیاست خاص و بهره بردن از تجارب چند دهه ای خود در عالم مربیگری توانست انقلاب تاکتیکی و رفتاری بزرگی در این تیم بیمار و بحران زده ایجاد و در کمتر از نیم فصل تیم انتهای جدولی را به یکی از مدعیان داخلی و آسیایی تبدیل کند.

وینفرد شفر درست در برهه ای هدایت استقلال را برعهده گرفت که کمتر کسی امیدی به نجات

این تیم داشت اما مرد آلمانی بدون ترس از حاشیه های اطراف این تیم بزرگ ایران و آسیا

با انگیزه مسافر تهران شد و طی چند ماه هنرهای خود را به رخ کشید.

هنرهایی که او را به مرد محبوب سکوها و طرفداران تبدیل کرد تا با دیدن نتایج او و شاگردانش بیشتر از هر زمان دیگری افسوس هفته های ابتدایی فصل را بخورند که امتیازات به سود سایر رقیبان از جمله رقیب سنتی و دیرینه برباد می رفت.

وینفرد شفر نه تنها تمام بحران های حاکم بر استقلال را مدیریت کرد بلکه با یکی دو خرید و استفاده بهینه

از پتانسیل موجود حتی با مشکلات غیرمنتظره از جمله مصدومیت مهره های کلیدی به خوبی حس جنگنجویی

و برتری طلبی را به شاگردانش تزریق کرد تا جایی که این تیم شب گذشته مقابل پیکان حتی با یک

یار کمتر هم دست از تلاش برای برد نکشید و سرانجام به خواسته اش رسید.

دختر وینفرد شفر

آلیسا دختر وینفرد شفر

بی جهت نیست حالا این مربی آلمانی به چشم و چراغ طرفداران و سکوهای آزادی تبدیل شده است،

مردی که همواره با شال آبی بر گردن وارد ورزشگاه می شود با این امید که در پایان بازی ها

با رقص شال بر میزان محبوبیتش و مقبولیتش بیافزاید که اتفاقا بخت و اقبال نیز با او یار بوده

تا جایی که در بیش از نود درصد بازی ها همین اتفاق هم رخ داده تا رابطه عاشقانه دو

طرفه ای میان او و طرفداران استقلال رقم بخورد.

.u8ad291be6f5e5aa63d4af111b61fa546 { padding:0px; margin: 0; :1em!important; :1em!important; width:100%; display: block; font-weight:bold; :#eaeaea; border:0!important; :4px solid #e6e6e6!important; text-decoration:none; } .u8ad291be6f5e5aa63d4af111b61fa546:active, .u8ad291be6f5e5aa63d4af111b61fa546:hover { opacity: 1; transition: opacity 250ms; webkit-transition: opacity 250ms; text-decoration:none; } .u8ad291be6f5e5aa63d4af111b61fa546 { transition: 250ms; webkit-transition: 250ms; opacity: 1; transition: opacity 250ms; webkit-transition: opacity 250ms; } .u8ad291be6f5e5aa63d4af111b61fa546 .ctaText { font-weight:bold; color:#34495E; text-decoration:none; font-size: 16px; } .u8ad291be6f5e5aa63d4af111b61fa546 .postTitle { color:#C0392B; text-decoration: underline!important; font-size: 16px; } .u8ad291be6f5e5aa63d4af111b61fa546:hover .postTitle { text-decoration: underline!important; }

 

شفر که تیمش را هم در کورس نایب قهرمانی لیگ نگه داشته، هم در فینال حذفی تا چند روز دیگر به دنبال تصاحب اولین جام با استقلال است هم در لیگ قهرمانان سودای برتری مقابل ذوب آهن در دو بازی پلی آف و رسیدن به جمع هشت تیم برتر آسیا را دارد بدون شک محبوب ترین چهره این روزها میان طرفداران استقلال قلمداد می شود.

رابطه ای عاشقانه که فشارها بر روی مدیران باشگاه برای تمدید قرارداد این مربی با هر شرط و شروطی را بیشتر خواهد کرد تا مرد آلمانی فصل بعد بتواند استقلال را از زیر سایه رقیب دیرینه خارج و دوباره در مسیر قهرمانی لیگ قرار دهد.

کاری که بسیاری اعتقاد دارند در توان وینفرد شفر هست و چه بسا اگر او چند هفته زودتر سکان هدایت استقلال را در دست می گرفت می توانست رقیبی سرسخت تر برای پرسپولیس و برانکو قلمداد شود.

جزئیاتی از پیام دختر وینفرد شفر به پدرش

درست است که الهلال آن تیم قدرتمند همیشگی نبود اما صدرنشینی استقلال در گروهی که از آن به عنوان

گروه مرگ نام می بردند نشان داد که استخدام وینفرد شفر بهترین کار مدیریتی رضا افتخاری تا امروز بوده.

حالا شفر محبوبیتی به مراتب بیشتر از قبل پیدا کرده و طبیعی است که پیغام های زیادی در تعریف

از او منتشر شود اما پیغام دختر شفر، برای سرمربی استقلال جذابیت دیگری دارد

آلیسا شفر در استوری اینستاگرامش متنی جالب برای پدرش منتشر کرده و نوشته:

” همیشه می دانستم زمانی پیش می آید که تو خودت را قویتر از زمانهایی احساس کنی که به موفقیت رسیده ای. از قهرمانی در جام ملتهای افریقا در سال ۲۰۰۲ گرفته یا بازی مقابل والنسیا در سال ۱۹۹۳٫

حالا آن زمان، فرا رسیده و تمام منتقدان تو چاره ای جز سکوت و یادگیری از تو ندارند. تو قویترین پدری هستی که می توانستم تصورش را داشته باشم و می دانم که چقدر به تیم فوق العاده ات یعنی استقلال افتخار می کنی”

خبر آنلاین , ورزش سه , آی اسپورت