اخبار ویژه
تبلیغات

عضو شورای عالی فضای مجازی : ۳۰ درصد از مخاطبان «تلگرام» کاهش یافته است

عضو شورای عالی فضای مجازی : ۳۰ درصد از مخاطبان «تلگرام» کاهش یافته است

به گزارش ، رمضانعلی سبحانی‌فر عضو ناظر مجلس در شورای‌عالی فضای مجازی در گفت‌وگو با تسنیم از دولت خواست که نسبت به تقویت پیام‌رسان‌های داخلی اهتمام بیشتری داشته باشد. وی افزود: طی روزهای اخیر شاهد این هستیم که حدود 30 درصد از مخاطبان پیام‌رسان […]


عضو شورای عالی فضای مجازی : ۳۰ درصد از مخاطبان «تلگرام» کاهش یافته است


به گزارش ، رمضانعلی سبحانی‌فر عضو ناظر مجلس در شورای‌عالی فضای مجازی در گفت‌وگو با تسنیم از دولت خواست که نسبت به تقویت پیام‌رسان‌های داخلی اهتمام بیشتری داشته باشد.

وی افزود: طی روزهای اخیر شاهد این هستیم که حدود 30 درصد از مخاطبان پیام‌رسان کاهش یافته و مردم به سمت پیام‌رسان‌های داخلی گرایش پیدا کرده‌اند که این نیازمند تقویت و حمایت بیشتری از پیام‌رسان‌های داخلی است.

عضو ناظر مجلس در شورای عالی فضای مجازی با بیان اینکه استفاده مردم از پیام‌رسان‌های داخلی نسبت به ماه‌های گذشته، چهار برابر افزایش یافته است،‌ اظهار داشت: براساس برآوردهایی که انجام شده، بیش از 20 میلیون کاربر ایرانی در پیام‌رسان‌های داخلی عضو شدند که این مسئله حمایت بیشتر دولت و دستگاه‌های اجرایی از پیام‌رسان‌های داخلی را می‌طلبد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در پایان خاطرنشان کرد: به‌طور قطع مجلس نیز زیرساخت‌‌های قانونی لازم برای حمایت از پیام‌رسان‌‌های داخلی را فراهم می‌کند تا فضایی امن و کارآمد برای مردم در جهت تبادل اطلاعات در این پیام‌رسان‌ها فراهم شود.


/2759/