اخبار ویژه
تبلیغات

آغاز توزیع بن‌کارت‌های‌ فیزیکی دانشجویان و طلاب در شعب بانک شهر

آغاز توزیع بن‌کارت‌های‌ فیزیکی دانشجویان و طلاب در شعب بانک شهر

به گزارش به نقل از ستاد خبری و رسانه‌ای سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، دانشجویان و طلابی که در زمان ثبت‌نام خواستار دریافت بن کتاب فیزیکی بودند، می‌توانند از روز شنبه (۸ اردیبهشت ماه) با مراجعه به شعبه‌های بانک شهر نسبت به دریافت […]


آغاز توزیع بن‌کارت‌های‌ فیزیکی دانشجویان و طلاب در شعب بانک شهر


به گزارش به نقل از ستاد خبری و رسانه‌ای سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، دانشجویان و طلابی که در زمان ثبت‌نام خواستار دریافت بن کتاب فیزیکی بودند، می‌توانند از روز شنبه (۸ اردیبهشت ماه) با مراجعه به شعبه‌های بانک شهر نسبت به دریافت بن‌کارت‌های خود اقدام کنند.

توزیع بن‌کارت‌های فیزیکی از ۸ اردیبهشت‌ماه تا پایان زمان نمایشگاه در کلیه شعبه‌های بانک شهر و پیشخان‌های شهرنت بانک شهر انجام می‌‍‌شود.

در سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران تعداد ۱۴۴ هزار و ۵۴۹ دانشجو و طلبه خواستار دریافت بن خرید کتاب بوده‌اند که از این تعداد ۱۰۴ هزار و ۵۵۳ متقاضی دریافت بن فیزیکی، ۴۴۳۴ نفر متقاضی بن NFC و ۳۵ هزار و ۵۶۲ متقاضی از طریق کارت ملی هوشمند ثبت‌نام خود را انجام داده‌اند.

بن خرید کتاب دانشجویی و طلاب به مبلغ یک میلیون ریال است که ۶۰ درصد آن از سوی دانشجو و ۴۰ درصد آن نیز از سوی معاونت امور فرهنگی تامین می‌شود.

همچنین بن‌کارت‌های سازمان‌ها و نهادها پس از بررسی درخواست‌ها، از تاریخ ١٢ اردیبهشت فقط در شعبه میدان فردوسی کد ٣٢٩ توزیع می‌شود.

سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با شعار «نه به کتاب نخواندن» از تاریخ ۱۲ تا ۲۲ اردیبهشت ماه در مصلای امام خمینی (ره) برگزار خواهد شد.


/2759/