اخبار ویژه
تبلیغات

همراه سوریه خواهیم ماند / پیام در پی تجاوز جبهه استکبار، آمریکا انگلیس فرانسه به جمهوری عربی سوریه

همراه سوریه خواهیم ماند / پیام در پی تجاوز جبهه استکبار، آمریکا انگلیس فرانسه به جمهوری عربی سوریه

به گزارش ،   سوره فتح، آیات ۲۲ و ۲۳ مستکبران دنیا، بار دیگر دست به جنایتی جدید زدند و با تجاوز مستقیم به کشور مسلمان سوریه و ملت آن، چهرهٔ خبیث خود […]


همراه سوریه خواهیم ماند / پیام در پی تجاوز جبهه استکبار، آمریکا انگلیس فرانسه به جمهوری عربی سوریه


به گزارش ،  

سوره فتح، آیات ۲۲ و ۲۳مستکبران دنیا، بار دیگر دست به جنایتی جدید زدند و با تجاوز مستقیم به کشور مسلمان سوریه و ملت آن، چهرهٔ خبیث خود را آشکارتر کردند. آن‌ها که پس از اخراج ایادی خود یعنی گروه تروریستی داعش، خوار و ذلیل شده‌اند؛ هم‌اکنون به بهانه‌های دروغین، تجاوز نظامی به سوریه را آغاز نموده‌اند و البته این اقدام از سوی آنان، به‌هیچ‌وجه غیرمنتظره نبود؛ زیرا روش همیشگی‌شان این‌گونه بوده است.

ما این واقعه را به‌شدت محکوم می‌کنیم. بدون شک همان‌طور که اقدامات قبلی آنان در ایجاد داعش و حمایت از آن، با شکست مواجه شد؛ اقدام مستقیم آنان نیز با شکست مواجه خواهد شد و همان‌گونه که رهبر معظم انقلاب اسلامی، حضرت امام خامنه‌ای تصریح فرمودند: آن‌ها از این جنایت هیچ سودی نخواهند برد.

آنان هرچند که تا این لحظه، تلاش‌های زیاد و هزینه‌های بسیار هنگفتی کرده‌اند؛ اما بر اساس سنت الهی، درنهایت قطعاً شکست خواهند خورد.

ملت و نظام جمهوری اسلامی ایران، به پیروی از رهبر خود، همان‌گونه که تاکنون از جبههٔ مقاومت در تمامی نقاط دنیا حمایت کرده؛ اکنون نیز کماکان حامی و همراه دولت و ملت سوریه خواهد بود و در هیچ شرایطی از این همراهی دست نخواهد کشید.

شما نیز تاکنون با استقامت و پشتیبانی خط مقاومت به اهداف خود دست یافتید و از اهداف داعش سیاه جلوگیری کردید، بازهم استقامت کنید؛ زیرا تجربه به ما آموخته است که عقب‌نشینی، مشوق دشمن است و ایستادگی، موجب عقب‌رفت آن خواهد شد.

سلام و تحیت خود را به شما و مردم مقاومتان و علمای بلاد شام ابراز می‌کنم و اعلام می‌دارم «سازمان اوقاف و امور خیریه جمهوری اسلامی ایران» همچون گذشته همراه و یاور شما خواهد بود. به یاری خداوند ما از همهٔ ظرفیتمان به‌ویژه ظرفیت گسترده مسابقات بین‌المللی قرآن کریم، در جهت یک‌صدایی امت اسلام در نابودی رژیم غاصب صهیونیستی استفاده خواهیم کرد تا شعار واقعی این مسابقات که «یک کتاب، یک امت» باشد را محقق نماییم.
/2759/