اخبار ویژه
تبلیغات

برف و باران در ۲۱ استان کشور / هشدار لغزندگی محورهای کوهستانی

برف و باران در ۲۱ استان کشور / هشدار لغزندگی محورهای کوهستانی

به گزارش به نقل از تسنیم، کبری رفیعی کارشناس سازمان هواشناسی اظهار کرد: امروز در اکثر نقاط کشور به‌جز مناطقی از جنوب و جنوب غرب بارش باران، رعد و برق و وزش شدید باد و در مناطق مستعد بارش تگرگ خواهیم داشت. وی تصریح […]


برف و باران در ۲۱ استان کشور / هشدار لغزندگی محورهای کوهستانی


به گزارش به نقل از تسنیم، کبری رفیعی کارشناس سازمان هواشناسی اظهار کرد: امروز در اکثر نقاط کشور به‌جز مناطقی از جنوب و جنوب غرب بارش باران، رعد و برق و وزش شدید باد و در مناطق مستعد بارش تگرگ خواهیم داشت.

وی تصریح کرد: شدت بارش را در استان‌های آذربایجان شرقی و غربی، کردستان، کرمانشاه، زنجان، مرکزی، همدان، لرستان، خراسان جنوبی و رضوی، سمنان، تهران، قم، کرمان و سیستان و بلوچستان داریم.

وی بیان کرد:‌ فردا (دوشنبه) نیز ادامه بارش‌ها در بیشتر مناطق کشور به‌جز بخش‌هایی در شمال شرق خواهیم داشت، به‌طوری که شدت بارش‌ها فردا در جنوب کردستان، کرمانشاه، ایلام، مرکزی، همدان، خوزستان، کهگیلویه و بویراحمد، چهارمحال و بختیاری، شمال و غرب اصفهان، خراسان رضوی، بوشهری و بخشی از مناطق شمال شرق تهران خواهد بود.

به‌گفته وی، امروز و فردا بارش در ارتفاعات البرز بارش‌ها به‌شکل برف است که احتمال لغزندگی و اختلال در حمل‌ونقل جاده‌ای پیش‌بینی می‌شود.


/2759/