اخبار ویژه
تبلیغات

دولت نتوانسته برای اقتصاد کشور قدم مثبتی بردارد

دولت نتوانسته برای اقتصاد کشور قدم مثبتی بردارد

به گزارش به نقل از مرکز خبر حوزه، آیت الله العظمی حسین نوری همدانی پیش از ظهر دوشنبه در دیدار شهردار قم با بیان اینکه دولت نتوانسته برای اقتصاد کشور قدم مثبتی بردارد، گفت: به ما می‌گویند شما سیاه نمایی نکنید، باید بگویم ما سیاه […]


دولت نتوانسته برای اقتصاد کشور قدم مثبتی بردارد


به گزارش به نقل از مرکز خبر حوزه، آیت الله العظمی حسین نوری همدانی پیش از ظهر دوشنبه در دیدار شهردار قم با بیان اینکه دولت نتوانسته برای اقتصاد کشور قدم مثبتی بردارد، گفت: به ما می‌گویند شما سیاه نمایی نکنید، باید بگویم ما سیاه نمایی نمی‌کنیم، اقتصاد کشور سیاه است، نیازی به سیاه نمایی ندارد. چیزی که سفید است نیاز به سیاه نمایی ندارد.

وی افزود: الان یکی از مشکلات کشور موضوع ارز است. چه اتفاق مهمی از سوی دولت در مورد ارز افتاده است. مردم از دولت انتظار دارند در موضوع اقتصاد قدم مفیدی برداشته شود، ولی این اتفاق جزو شعار چیز دیگری واقع نشده است.

استاد سطوح عالی حوزه افزود: اقتصاد کشور واقعا مشکل دارد. دولت وظیفه دارد این مشکل را حل کند. مردم از دولت انتظار دارند.

وی در ادامه با اشاره به خدمات شهرداری قم اظهار داشت: یکی از نعمت‌ها، هم فکری و اتحاد است و امروز شاهد وحدت و هم فکری در شهرداری قم هستیم و همین مسئله باعث تحول در شهر قم شده است.

آیت الله العظمی نوری همدانی با بیان اینکه خدمت به مردم و شهر قم از خدمات با ارزش است، اظهار داشت: از فعالیت‌های که در شهر قم در مسائل مختلف مشاهده می‌شود، نشانگر فعالیت درست و با برنامه شهرداری قم است.

وی با بیان اینکه اسلام اساسی دارد، اظهار داشت: از جمله آن تقوا، ایمان و علم و عقل و توکل است و عقل با علم فرق دارد؛ عقل به معنای تشخیص حق از باطل است و علم غیر از عقل و به معنای دانستن و آگاهی است.

این مفسر قرآن کریم با بیان اینکه کار مسئولان بی‌شباهت به کشتی نیست که باید مردم را به ساحل نجات برساند، افزود: مردم حق بزرگی به گردن مسئولان دارند و به همین دلیل لازم است در برخورد با مردم بهترین رفتارها را داشته باشیم.               

وی بیان داشت: مسئول خدمت‌گزار کسی است که خود را خدمت‌گزار صادق مردم بداند، برای رفع مشکلات مردم تلاش کند و در برابر مردم متواضع و با ادب باشد.


/2759/