عروس ترامپ راهی بیمارستان شد

براساس گزارشات “ونسا ترامپ” همسر فرزند ارشد دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا براثر استنشاق پودری سفید راهی بیمارستان شد.

DONALD TRUMP JR.”S WIFE EXPOSED TO WHITE POWDER IN MAILED LETTER

عروس ترامپ

جزئیات مسمومیت ونسا عروس ترامپ با پودری سفید

“ونسا” ترامپ عروس دونالد ترامپ با پودر سفید داخل یک نامه مسموم شد 

طبق گزارش دیلی استار عروس دونالد ترامپ روز گذشته نامه ای را که برای همسرش ارسال شده بود را باز کرد و متوجه شد که پودری سفید رنگ در آن وجود دارد ، بعد از این ماجرا “ونسا” به همراه 2 نفر دیگر که هنوز اعلام نشده چه کسانی هستند راهی بیمارستان شدند .گفته ها حاکی از آن است که این سه نفر برای مقابله با تبعات احتمالی استنشاق پودر سفید داخل نامه به بیمارستان منتقل شده اند.

پلیس نیویورک و سرویس مخفی آمریکا در حال بررسی حادثه هستند؛ سرویس مخفی نهادی است مستقل از دیگر بخش های پلیس یا ارتش آمریکا که وظیفه حفاظت از رئیس جمهور این کشور و خانواده اش را بر عهده دارد ، هنوز مشخص نیست که فرستنده نامه چه کسی و از کجا بوده است .

طبق شاهدان “ونسا” بعد از بازکردن نامه حاوی پودر سفید دچار سرفه های شدید شد وبعد از وخیم تر شدن حالش به سرعت با اورژانس تماس گرفت.

عروس ترامپ

عکس پسر ارشد دونالد ترامپ و عروس آقای رئیس جمهور در کنار فرزندانشان

رسانه های آمریکا برای تکمیل این خبر نوشتند :این اولین بار نیست که پودر سفید و نامه مردم آمریکا را به وحشت می اندازد.

در سال 2001 چند نامه حاوی پودر سفیدی که آلوده به ویروس سیاه زخم بود برای دو سناتور و دو خبرگزاری آمریکایی ارسال شد؛ باز شدن این پاکت ها به قیمت جان 5 نفر تمام شد اما این پایان ماجرا نبود. همچنین کنار هم آمدن نام پودر سفید و پاکت نامه ذهن آمریکایی ها را به یاد حوادث 11 سپتامبر می اندازد.

جزئیات مسموم شدن ونسا عروس ترامپ با پودر سفید داخل نامه