می دانید دونالد ترامپ در روز چند ساعت کار می کند؟

دونالد ترامپ یکی از جنجالی ترین رئیس جمهورهای آمریکا به تازگی با ساعت کاری خود مورد بحث قرار گرفته و خبرگزاری هایی همچون سی ان ان با حضور کارشناسان به تفاوت های فعالیت کاری ترامپ و رئیس جمهورهای پیشین پرداختند ؛ ساعت کاری دونالد بسیار کوتاه تر از حد انتظار است.
Donald Trump”s presidential working hours have been revealed – and they”re unbelievably short
 ساعت کاری ترامپ

ساعت کاری بسیار کوتاه ترامپ طی روز کاری

ترامپ و ساعت کاری بسیار کوتاهش

به گزارش دیلی میل رئیس جمهور آمریکا صبح کاری رسمی خود را بسیار دیرتر از زمان نرمال آغاز می کند و علاوه بر این او صبح ها زمان زیادی را صرف تماشای تلویزیون و توئیت می کند.
ترامپ بعد از قول هایی که ابتدای آغاز به کارش در مورد سخت کوشی و کار زیاد داده است حالا هر روز صبح البته روزهای کاری رسمی ساعت 11 کار خود را آغاز می کند آن هم در شرایطی که نمی توان گفت تمام تمرکز او معطوف به کارش است.
اولین بخش روزهای کاری دونالد ترامپ با عنوان ” زمان اجرایی” بوده که “. براساس این برنامه این زمان در دفتر کار ریاست جمهوری طی می شود اما مقامات به وب سایت آکسیوس گفتند که در واقع این زمان در محل سکونت رئیس جمهور در کاخ سفید طی می شود و شامل تماشای تلویزیون و توئیت کردن می باشد. 
براساس گزارشاتی که در این مورد مطرح شده است آقای رئیس جمهور اخیرا مدت بسیار کمتری نسبت به ماههای اول در محل کارش زمان صرف می کند و در کل ساعت کاری ترامپ از ساعت 11 صبح آغاز شده و 18 به پایان می رسد.
به گزارش میرر ترامپ برنامه ای برای کار فشرده داشت که از ساعت 8 صبح تا ساعت 1 بامداد بود اما هرگز چنین نشد و او حالا بعد از آنکه ساعت 11 کارش را آغاز می کند ساعتی با “جان کلی” دیدار و گفتگو کرده و سپس به اتاق غذاخوری رفته و ناهار می خورد و بعد از آن دیدار و گفتگوهایی با مقامات دیگر سیاسی کشور دارد.براساس گزارشات جورج بوش ساعت کاری خود را از 6.45 دقیقه صبح آغاز می کرد و باراک اوباما نیز بین ساعت 9 -10صبح در محل کارش حاضر می شده.روزنامه نیویورک تایمز پیشتر گزارش کرده بود که ترامپ هشت ساعت در روز را صرف تماشای تلویزیون می کند؛ گزارشی که ترامپ آن را رد کرد. 
من زمان زیادی را صرف تماشای تلویزیون نمی کنم چراکه باید اسناد بسیاری را مطالعه کنم. درحقیقت من بیشتر از آنکه وقتم را صرف تماشای تلویزیون کنم صرف مطالعه اسناد و مدارک می کنم

ساعت کاری ترامپ لو رفت تا جنجالی تازه آغاز شود !