مصدومیت سارا بهرامی سر صحنه فیلمبرداری

سارا بهرامی بازیگر جوانی که امسال با فیلم دارکوب و نقش متفاوتش در این فیلم توانست جایزه بهترین بازیگر زن را به خانه ببرد ، سر صحنه فیلمبرداری ساخت ایران 2 دچار مصدومیت شدید شد و در بیمارستان بستری شد.

سارا بهرامی سرصحنه سریال «ساخت ایران2» که برای شبکه نمایش خانگی تولید می شود، دچار سانحه شد و آسیب دید. طبق اعلام کانال تلگرامی سینما، این بازیگر امروز در زمان تصویربرداری این سریال دچار سانحه شد واز ناحیه پا آسیب دید.

آخرین جزئیات از مصدومیت سارا بهرامی

پیش بینی می شود بعداز چند هفته سارا بهرامی بتواند کارش رادر این سریال از سر بگیرد.

 سارا بهرامی

سارا بهرامی در جشنواره فیلم فجر 36

بهرامی امسال در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر سیمرغ بهترین بازیگر نقش اول زن را برای بازی در فیلم «دارکوب» ساخته بهروز شعیبی گرفت.

مهران احمدی بازیگر پایتخت 2 به تازگی به جمع بازیگران این سریال اضافه شده است. محمدرضا گلزار، امین حیایی، محسن کیایی، سحر دولتشاهی، سارا بهرامی و دو بازیگر لبنانی از بازیگران این سریال هستند.

 سارا بهرامی

سارا بهرامی و مهران احمدی در ساخت ایران 2

فصل اول این مجموعه به کارگردانی محمدحسین لطیفی در سال 90 و در 18 قسمت تولید شد. در فصل اول این سریال محمدرضا گلزار، امین حیایی، فرهاد اصلانی، بهنام تشکر، گوهر خیراندیش، ملیکا عبدالرزاقی و بهاره رهنما به عنوان بازیگر حضور داشتند.
سارا بهرامی

بازیگران ساخت ایران 2 در یک قاب

ساخت ایران 2 به کارگردانی برزو نیک نژاد و تهیه کنندگی منصور سهراب پور و امیر پروین حسینی در شبکه نمایش خانگی تولید می شود.

مصدومیت شدید سارا بهرامی سر صحنه یک سریال !